Sprzedaż
325029
ul. Józefa Sowińskiego
Zielonka
(gm. Zielonka)
1 850 000 zł

Kupując ten dom zyskasz komfort i bardzo dużą przestrzeń. Zadbany ogród i tarasy dadzą Ci wytchnienie w zacisznym miejscu miasta. Natomiast funkcjonujący tu od lat wynajem – stały dochód lub możliwość zaadoptowania tej przestrzeni „po swojemu”.
Zapraszam do środka.

Nieruchomość podzielona jest na sześć mieszkań, które w razie potrzeby można w bardzo prosty sposób połączyć.

Cztery mieszkania dwupokojowe. Jedno z nich posiada wyjście na zadaszony taras 20m2, co daje pełen komfort zarówno latem chroniąc przed słońcem, oraz nie wyłącza go z korzystania zimą. Kolejne posiada wyjście na ogród. Na podłogach wysokiej jakości parkiet oraz terakota.
Na uwagę zasługuje tu urokliwy i funkcjonujący kominek, który umili chłodniejsze wieczory. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i widne.
Kolejne mieszkanie 3pokojowe, z mniejszym zadaszonym tarasem i wyjściem do prywatnego ogródka.

W budynku wolnostojącym, dwupokojowy apartament 54m2 z klimatyzacją i bezpośrednim wyjściem do ogrodu, oraz z funkcjonującym salonem pielęgnacji dłoni i stóp.

Mieszkania są umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęty AGD.

Dom znajduje się w cichej i doskonałej lokalizacji.
Blisko autobus J, dworzec PKP 15min pieszo, stacja BP 350m, w pobliżu przedszkole i szkoła, ok.1km do węzła Zielonka S8, zatem dojazd do centrum handlowego M1 czy Atrium Targówek to zaledwie 5-10min. Dostaniemy się stąd szybko do centrum Warszawy.
Pobliskie lasy to idealne miejsce na długie spacery, a dla lubiących odpoczynek nad wodą kąpielisko Zielonka znajduje się chwilę stąd.

Nieruchomość zbudowano z cegły, posiada ogrzewanie gazowe, kanalizację miejską z własnym ujęciem wody do podlewania ogrodu.
Budynek powstał w 1989, natomiast generalny remont wykonano w 2011- ocieplony, wymiana okien, instalacji CO i dachu (blachodachówka). Należy podkreślić, że jest bardzo zadbany i funkcjonalny.

PLANY DOMU PRZEKAŻĘ NA ŻYCZENIE.

Zapraszam do rezerwacji terminu prezentacji nieruchomości.
Pokażę Ci ten piękny dom i napijemy się pysznej kawy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre