2 300 000 zł

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Oferujemy do sprzedaży wygodny, przytulny i funkcjonalny dom w Kazimierzu Dolnym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 200 m2. Jest posadowiony na działce o powierzchni 549 m2 zagospodarowanej ogródkiem. Posesja jest położona w odległości około 250 m od słynnego kazimierskiego Rynku. Budynek przeszedł gruntowną modernizację w 2003 roku.
Dom jest trzykondygnacyjny.
Podpiwniczenie o wysokości 2,4 m jest przystosowane do celów mieszkaniowych. Na tym poziomie mieszczą się dwa pokoje, w pełni wyposażona łazienka z prysznicem i hydromasażem, pralnia, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Do podziemia jest oddzielne i niekrępujące wejście z wiatrołapem od strony ogródka.
Na parterze znajdują się: salon i kuchnia wraz z jadalnią oraz gabinet i łazienka z kabiną prysznicową. Z kuchni i salonu jest bezpośrednie wyjście na ładny, zadaszony drewniany taras.
Na piętrze mieszczą się cztery sypialnie, łazienka z wanną, WC i bidetem oraz oddzielne WC z umywalką. Kondygnacje łączą wygodne schody.
Do nieruchomości przynależą: garaż wolnostojący na jeden samochód wraz z wiatą i piwnicą. Dodatkowe miejsca na samochód znajdują się w wiacie i na podwórku. Wiata może służyć innym celom. Nad garażem znajduje się dodatkowe pomieszczenie rekreacyjne z tarasem, idealne do spędzania wolnego czasu, które z łatwością można przerobić na pokój dla gości.
Dom jest ogrzewany dwufazowym piecem gazowym.
Dom dla osób, które marzą o własnym lokum w wyjątkowym miejscu, oferującym bliski kontakt z zabytkami, naturą i kultura. Jego lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury. Zabytki kazimierskie , przychodnia, apteka, kościoły, szkoły, sklepy są w zasięgu krótkiego spaceru.
Kazimierz Dolny jest oddalony o 40 km od Lublina i ok. 140 km od Warszawy. Wygodny i szybki dojazd autostradą Warszawa – Lublin.
Zapraszam na prezentację. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Warszawa ul. Cynamonowa 19 (Cynamonowy Dom) – Malwina Tokarz (licencja nr 18501) tel. 785 641 075 oraz 22 400 50 56.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre