Sprzedaż
325012
ul. Chłodna
Warszawa Wola Mirów
(gm. Wola)
1 250 000 zł

Przepięknie zaaranżowany i urządzony apartament, zlokalizowany w zabytkowej kamienicy ” Pod Zegarem”
Ta nieruchomość to po prostu jakość, wysoki standard i szanujący klimat kamienic design. Funkcjonalna i nowoczesna aranżacja, sprawiają ze mieszkanie wydaje się znacznie większe niż jest w rzeczywistości.

​Mieszkanie o powierzchni niespełna 80 m2 dodatkowo piwnica  ok. 4,5 m2, doskonale podzielone na dwie strefy,dzienną i bardziej kameralną, prywatną.
Część dzienna składa się z:
– Przestronnego holu, doświetlonego dwoma wysokimi oknami
– Kształtnego i funkcjonalnego salonu połączonego z aneksem kuchennym
– Ustawnej sypialni gościnnej, z szafą wnękową
Część prywatna to:
– Główna sypialnia, z BIO kominkiem i prywatnym sejfem, wbudowanym w ściane
– Klimatyczny gabinet z odkrytą oryginalna cegłą na ścianie, idealny do pracy zdalnej ( jego powierzchnia pozwala, służyć również jako sypialnia
– Dużej łazienki, wyposażonej w elegancką wolnostojącą wannę, oraz wygodny prysznic z odpływem liniowym.

​Mieszkanie jest trójstronne. Orientacja względem stron świata to: Północny-Wschód, Południe i Południowy-Zachód. Wewnętrzne położenie zarówno budynku jak i mieszkania, powoduję że nie słychać gwaru miasta i jest niezwykle cicho.
Nieruchomość przeszła gruntowny i generalny remont, do którego zostały zastosowane materiały bardzo dobrej jakości, remont został przeprowadzony z zachowaniem wytycznych konserwatora zabytków, oraz z zachowaniem klimatu kamienicy. Podczas remontu wymieniono całą stolarkę, położono nowy dębowy parkiet, wymieniono okna i wszystkie instalację, zlikwidowane instalację gazową, ściany wyrównano i na nowo otynkowano.

​Kamienica w trakcie procesu renowacji, prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa zarządzana przez zewnętrzną firmę, wykonała już szereg prac takich jak: elewacja frontowa oraz remont dachu budynku, zabezpieczone fundamenty, budynek przyłączono do sieci miejskiej ciepłej wody.

Okolica:
– Jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Warszawy, nieopodal nowa inwestycja „Browary Warszawskie” oraz dawna fabryka Norblina.
– Przed kamienicą rozciąga się deptak, kawałek dalej skwer ks. Jerzego Popiełuszki
– Przyjemny miejski klimat, małe lokalne sklepy, restauracje i punkty usługowe

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre