Sprzedaż
325006
ul. Literacka
Warszawa Bielany
(gm. Bielany)
689 000 zł

Nowa oferta – 1.10.2020

Przestronne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Piaski na Warszawskich Bielanach. Idealne dla kilkuosobowej rodziny lub na wynajem. Bielany to bardzo dobre miejsce do zamieszkania ze względu na dużą ilość zieleni i dobrze rozbudowaną infrastrukturę.

Dwa duże pokoje, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, WC, balkon, piwnica (4m2) i garaż (17m2). Kilka szaf w zabudowie to sporo miejsca na przechowywanie rzeczy.
Tylko jedno mieszkanie na piętrze w 3 piętrowym bloku zapewnia brak sąsiadów i ciszę; klatka czysta i zadbana. Podłoga po pełnej renowacji oraz okna wymienione 2 lata temu; to duże koszty, których nie trzeba ponosić. Łazienka i kuchnia może być do remontu pomimo że ich stan jest dobry.

Mieszkanie jest położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu; brama wjazdowa na pilota. Dużo miejsc parkingowych oraz opcjonalnie można zakupić garaż (ok. 17m2). Bardzo dobry dojazd do Centrum, na Wolę i inne części miasta komunikacją miejską lub samochodem. Odległość od AWF – 2.5km, UKSW – 4.5km. Bardzo blisko do sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni i innych punktów usługowych.

Założona KW oraz grunt przekształcony we własność = możliwość kredytowania.

Dostępny internet 1Gb/s – naprawdę szybko.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre