Sprzedaż
324975
ul. Powstania Styczniowego
Gdynia Orłowo
(gm. Gdynia)
4 990 000 zł
RODZINNY DOM Z BASENEM I OGRODEM W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY GDYNIA ORŁOWO

LOKALIZACJA:
Lokalizacja znakomita, ekskluzywna i prestiżowa- Gdynia Orłowo. Dom położony jest w nadmorskiej części Orłowa. Kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza, cieszyć się plażą, kąpielą, spacerem. Dookoła Rezerwat Kępa Redłowska, Klif Orłowski. Nieopodal w parku w Kolibkach odbywają się letnie koncerty, na plaży działa teatr- Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza. Można poćwiczyć uderzenia w pobliskim parku golfowym lub pojeździć konno. W Orłowie znajduje się wszystko, co zaspokaja codzienne potrzeby – od świeżego pieczywa na śniadanie po dobra luksusowe. Zakupy można zrobić w niedalekim CH Klif oraz weekendowo w JadłoStajni Kolibki. Spokój, kameralność miejsca, dużo zieleni, morze, a jednocześnie bliskość miasta i pełnej infrastruktury niezbędnej do wygodnego funkcjonowania, to główne atuty tej lokalizacji.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Dom wybudowany w latach 80-tych, jako typowy dom tamtego okresu o bryle prostopadłościennej. W latach 90-tych został gruntownie przebudowany, rozbudowany i zmodernizowany. W latach 2011-2012 został przeprowadzony kolejny remont – łazienki, podłogi, schody, ściany, basen.
Powierzchni całkowita domu 660m2, powierzchnia użytkowa 611m2, całkowicie podpiwniczony, piętrowy z poddaszem użytkowym. Ogród o powierzchni 747m2.
Dom o dużej powierzchni i kilku poziomach, to miejsce idealne dla rodziny. Odpowiednia przestrzeń do organizowania imprez rodzinnych, przyjmowania gości, a także prowadzenia biura. Basen i pięknie zaaranżowany ogród zachęcają do aktywnego wypoczynku, zabawy.
Rozkład pomieszczeń:
Przyziemie: kuchnia (dodatkowa), pralnia, pomieszczenia gospodarcze , kotłownia, pokój klubowy-siłownia. Basen z wyjściem na taras w ogrodzie. Sauna, łazienka. Salon z kominkiem z wyjściem do ogrodu.
Parter: hol, oranżeria, salon, kuchnia połączona z jadalnią, gabinet, łazienka, WC. Taras-wyjście z jadalni i gabinetu.
Piętro 1: 4 pokoje: 2 niezależne pokoje. Salon połączony z dodatkowym pokojem-pokoje przejściowe, w salonie schody na kolejny poziom. Z wszystkich pokoi wyjście na tarasy. Łazienka.
Piętro 2: 2 pokoje, łazienka.
Poddasze-przestrzeń otwarta.
Ogrzewanie podłogowe: hol, basen, salon z kominkiem, łazienka. Klimatyzacja w dwóch pokojach.

Basen o wymiarach 4x8m, głębokość 1,2-1,6m.

Ogród -system nawadniania.

Garaż na 2 auta. Na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe.
Teren posesji zamknięty. Alarm. Rolety antywłamaniowe.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre