Sprzedaż
324934
ul. Chmielna
Warszawa Śródmieście Mirów
(gm. Śródmieście)
699 000 zł

Mieszkanie idealne dla rodziny, dla osób pracujących w Centrum lub w części biurowej Woli. Ustawne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z początku lat sześćdziesiątych. Rama H, dwie windy, balkon i piwnica. Znakomita lokalizacja na Mirowie. Kilka kroków do Ronda ONZ, kilkaset metrów od  Dworca Centralnego. Świetna komunikacja. Do Centrum nawet pieszo w kilkanaście minut. Również do kompleksów biurowych bliskiej Woli. Wszystko w zasięgu spaceru – bez uciążliwej komunikacji. Mieszkanie do remontu z możliwością otworzenia kuchni na dwustronny salon. 

STAN PRAWNY
Spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej
Grunt uregulowany

Rozkład mieszkania
Pokój dzienny – 21,22 m²
Kuchnia – 6,65 m²
Sypialnia – 11,20 m²
Sypialnia – 6,65 m²
Łazienka z toaletą – 3 m²
Przedpokój – 8,08 m²
Balkon
Piwnica

Budynek
Blok mieszkalny
Konstrukcja – rama H
Dwie windy – osobowa i towarowa
Domofon
Monitoring

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Mirów – ul. Chmielna. Budynek między Chmielną, a Złotą.  Fantastyczne miejsce do życia – sklepy i sklepiki wszystkich branż, restauracje, bary, szkolnictwo, służba zdrowia, urzędy i instytucje, kompleksy biurowe – wszystko pod ręką, spacerkiem – bez pośpiechu. Dojazd do każdego miejsca w Warszawie niemal bezpośredni. Serce Warszawy tętniące życiem  Pomimo tego mieszkanie ciche -nisza dla wymagających.

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie.

Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Również zadbamy na miejscu o obsługę dostawców mediów. Przygotujemy miarodajną wycenę nieruchomości.
Polecimy godnych zaufania notariuszy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre