Sprzedaż
324878
ul. Szeligowska
Warszawa Bemowo
(gm. Bemowo)
475 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą. Otóż jest to 2 pokojowe, kompaktowe mieszkanie z loggią ok.4m2 i OGRÓDKIEM ok.36 m2, na którym można spędzać wolne chwile, czerpiąc przyjemność z promieni porannego słońca.

Po wejściu do mieszkania jesteśmy w holu, gdzie zmieścimy dużą szafę ubraniową. Po lewej stronie znajduje się ustawna łazienka 4,64m2, a za nią pokój, mogący pełnić rolę komfortowej i funkcjonalnej sypialni. Pokój graniczy z salonem, gdzie ulokowana jest też wygodna część kuchenna. Przez duże, balkonowe okno, wychodzimy na 4 m loggię i dalej na ogródek, na którym można miło spędzać czas wolny. 

Do mieszkania przynależy obligatoryjne, miejsce postojowe płatne dodatkowo 27 000zł

Ogromnym atutem jest też lokalizacja z prężnie rozwijającą się infrastrukturą – restauracje, usługi, szkoły, sklepy, kluby fitness itp.

W niedalekiej odległości powstanie nowa stacja metra!

Wszelkie wizualizacje są tylko propozycją aranżacji wnętrza (możliwa pomoc architekta w promocyjnej cenie). Wszelkie szczegóły dostępne u opiekuna oferty. 

Gwarantujemy pełną opiekę i wsparcie doradcy z dużym doświadczeniem, dzięki temu bezpiecznie i komfortowo przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcyjny. 

Zachęcam do kontaktu, zadzwoń i umów się na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre