Sprzedaż
324860
Dąbrowica
(gm. Bochnia)
54 990 zł

Chcesz wybudować dom w spokojnym i cichym miejscu? Gdzie łąki, las i jabłonie to bezpośrednie sąsiedztwo? Ta urocza działka ma wszystko, czego potrzebujesz.

Działka znajduje się w miejscowości Dąbrowica – gmina Bochnia, w miejscu które urzeknie każdego. W okolicy znajdziemy las, łąki, sporo przestrzeni ale przede wszystkim – spokój i odpoczynek.

Działka o powierzchni 39a podzielona jest na dwie części – część pierwsza – budowlana ok. 12a oraz rolna z możliwością zalesienia – ok. 17a. Część budowlana znajduje się przy drodze prowadzącej do 3 sąsiednich domów i przechodzi z działki płaskiej w lekkie nachylenie, natomiast część rolna z możliwością zalesienia to grunt poniżej – miejsce idealnie nadające się na taras. Do działki prowadzą dwie drogi, jedna do domu obok a druga – do lasu. Możliwe jest zagospodarowanie wjazdu na działkę z obu stron.

Działka jest uzbrojona, tzn. dostępne media to woda, prąd i gaz, natomiast kanalizacja jest w projekcie, którego zakończenie zaplanowane jest na 2021 rok.

Według miejscowego planu działka znajduje się w terenie zabudowy jednorodzinnej w strefie ochrony krajobrazu oraz jako miejsce cenne krajobrazowo. Zabudowa dopuszczona na działce to zabudowa jednorodzinna wolnostojącą jak również bliźniacza. Dopuszcza się również:
a) obiekty i urządzenia usług publicznych i komercyjnych w zakresie handlu detalicznego, nieuciążliwego rzemiosła, gastronomii, rekreacji, turystyki.
b) pomocnicze obiekty gospodarcze i garaże, wbudowane lub przybudowane do budynków mieszkalnych bądź w budynkach wolnostojących
c) drogi dojazdowe i miejsca postojowe
d) obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej.

Lokalizacja:
Działka znajduje się 13min drogi od miejscowości Bochnia (8,7km) oraz 23min od obwodnicy Krakowa (27km).

Atutami nieruchomości bez wątpienia są: spokojna, cicha i malownicza okolica, bliskość natury oraz lasu a zarazem działka znajduje się bardzo blisko miasta i pełnej infrastruktury.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre