1 190 000 zł

DUSISZ SIĘ W BLOKU? TO WYŚNIONY DOM DLA CIEBIE!
Żyrardów usytuowany jest na tyle blisko Warszawy, że warto rozważyć koncepcję przeprowadzki do tego historycznego miasta, nie porzucając przy tym pracy w stolicy. Szczególnie jeśli dotychczas mieszkało się w bloku i zaczęło się przemyśliwać o wznieceniu „niewielkiej” życiowej rewolucji – o zakupie domu. Czy masz poczucie, że dojrzewa w Tobie duch rebelii? Jeśli tak, być może ta propozycja jest właśnie dla Ciebie…

Na samym końcu ulicy Chocimskiej, na malowniczej działce wysadzanej drzewami, stoi rozłożysty dom wyłożony czerwoną cegłą klinkierową. Na przestrzeń mieszkalną o powierzchni 233 mkw. składają się parter i poddasze mieszkalne. Są tu ponadto dwustanowiskowy garaż, pralnia z kotłownią oraz nieco zagłębiona w ziemi spiżarnia – idealne miejsce na przetwory, wina i nalewki domowej roboty.

Na parterze kwitnie życie towarzyskie. Znajdują się tu olbrzymi (prawie 50 mkw.) salon z trzema dużymi oknami balkonowymi i stylowym kominkiem, kuchnia połączona z jadalnią, pokój, który może pełnić funkcję gabinetu albo pokoju gościnnego, łazienka z toaletą, umywalką i prysznicem, hol oraz sień z szafą typu komandor. Piękny, nieco tajemniczy ogród kusi, aby się w nim zaszyć z książką lub filiżanką kawy, lub po prostu zdrzemnąć się po rodzinnej biesiadzie. A biesiadować jest gdzie. Przestronna jadalnia to jedno, ale w ciepłe dni, a jeszcze trochę ich nas czeka tej jesieni, warto przenieść wspólne posiłki na rozległy taras na tyłach domu. Usytuowany jest nader praktycznie, albowiem prowadzą do niego trzy wejścia – z kuchni, jadalni i salonu.

Poddasze to strefa wyciszenia. Są tu spory przedpokój, trzy sypialnie, dwie garderoby oraz wisienka na torcie – wielki pokój kąpielowy z dużą i wygodną wanną, dużą kabiną prysznicową, umywalką, toaletą i bidetem. Jest tu jeszcze jedno pomieszczenie, chwilowo niewykończone, ale gotowe, by wnieść tam swoją energię artysty, rzemieślnika, specjalisty. To doskonała okazja, by przenieść tu swoją działalność albo spełnić marzenie o własnym biznesie.

W wystroju dolnej kondygnacji dominują formy geometryczne – mozaika w sieni i w łazience, szachownica na podłodze w holu. Zarówno w salonie, jak i w kuchni na uwagę zasługują fantazyjnie postawione ściany. Piętro jest spokojniejsze – tutaj na podłogach króluje ponadczasowe drewno. Dom urządzony jest elegancko, a zarazem oryginalnie. Z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym.

KOMFORT ŻYCIA W MIEŚCIE, A JEDNOCZEŚNIE JAK NA WSI.
Cicho tutaj, spokojnie i bardzo przyjemnie. Sąsiedztwo ładnych domów jednorodzinnych i działek z jednej strony oraz dzikich mieszkańców lasu, chętnie nawiązujących pełne dystansu przyjaźnie z drugiej strony, to połączenie ciekawe i godne rozważenia.

Na koniec kilka słów o samym Żyrardowie. Mieściła się tu niegdyś największa fabryka wyrobów lnianych w Europie – Zakłady Lniarskie „Polski Len” – która działała nieprzerwanie przez ponad 170 lat. Centrum miasta to dawna osada fabryczna, zespół budynków z charakterystycznej czerwonej cegły. Są tu sklepy, punkty usługowe, centra handlowe i instytucje kulturalne. Jeśli od zakupów wolisz aktywność, są tutaj świetne tereny dla spacerowiczów, rowerzystów i biegaczy, a także malownicze Wydmy Międzyborowskie. Jeżeli zaś kochasz wodę, największy zadaszony aquapark Europy Park of Poland – Suntago Wodny Świat stoi przed Tobą otworem.

Daj się rozpanoszyć duchowi rebelii! A potem zadzwoń do mnie.
Zapraszam!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre