Sprzedaż
324812
ul. Zygmunta Wróblewskiego
Kobiór
(gm. Kobiór)
290 000 zł

DZIEŃ OTWARTY 
SOBOTA 03.10.2020 R.
GODZINA 11:00- 13:00

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kobiórze przy ulicy Wróblewskiego.
Nieruchomość położona jest w malowniczej części Kobióru, który w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy bum budowlany. W sąsiedztwie dominuje zabudowa jednorodzinna z zadbanym otoczeniem. Ze względu na walory krajobrazu jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, które lubią spędzać wolny czas aktywnie. Przez gminę przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R-4 łącząca Europę Północną z Wiedniem. A Jeśli cenisz sobie obcowanie z naturą to bliskość pobliskich lasów zachęca do długich spacerów.
Kobiór dzięki pobliskiej trasie E75 ma również bardzo dobre skomunikowanie z ościennymi miastami aglomeracji śląskiej. Dojazd do Tychów zajmuje ok. 8 min, do Katowic ok 30 min oraz Pszczyny ok 10 min.
Działka na której znajduje się budynek ma kształt wąskiego prostokąta (13 m szerokości i 235 m długości), a jej całkowita powierzchnia wynosi 0,3063 ha. W 2010 roku została podzielona na dwie mniejsze działki o wymiarach odpowiednio 0,1532 ha i 0,1531 ha. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obie działki oznaczone jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.
Dom piętrowy z użytkowym poddaszem posiada powierzchnię całkowitą ok 150 m2. Nie jest podpiwniczony. Wspólnie z budynkiem gospodarczym (ok 48 m2) nadaje się do generalnego remontu.
W skład jego pomieszczeń wchodzą:
parter: 2 pokoje, kuchnia ze spiżarką, duża łazienka z WC, przedpokój i ganek.
1 piętro: 3 pokoje, 3 pomieszczenia gospodarcze i hol.
Część nieruchomości, na której znajduje się dom i budynek gospodarczy jest ogrodzona. Pozostały teren jest aktualnie uprawiany.
Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową. W planach gminy Kobiór jest również zrobienie dojazdu do działek od strony lasu. Wykonany podział został celowo przygotowany na wypadek stworzenia dojazdu z drugiej strony działki.
Aktualnie ogrzewanie w budynku węglowe. Istnieje możliwość zrobienia centralnego ogrzewania gazowego (przyłącze na budynku).
W przypadku tej oferty koszty obsługi naszego biura pokrywa Sprzedający.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc.
Bliższe informacje dostępne w biurze pod podanym numerem telefonu oraz adresem email.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre