Sprzedaż
324801
ul. Zygmunta Modzelewskiego
Warszawa Mokotów Ksawerów
(gm. Mokotów)
539 000 zł

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ul. Z. Modzelewskiego – 5 minut pieszo do stacji metra WILANOWSKA! W bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Świetna infrastruktura: w pobliżu sklepy osiedlowe, Biedronka, Rossmann, apteka, przychodnia, poczta, przedszkola, szkoły podstawowe i licea, lokale gastronomiczne, Galeria Mokotów – 8 minut pieszo lub 1 przystanek autobusem, zakłady usługowe (fryzjer, kosmetyczka, szewc), Uczelnia Łazarskiego, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Liczne linie autobusowe i pobliskie tramwajowe zapewniają łatwy dostęp do metra, „Mordoru” i innych dzielnic miasta. Budynek z 1989 r. (wielka płyta). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Tylko 2 mieszkania na piętrze Jest ciche i rozkładowe.
Lokal o powierzchni 63,4 m2 składa się z: salonu (19,5 m2), pokoju (11,5 m2), pokoju (10,5 m2), kuchni (10 m2), łazienki (3,4 m2), WC (1,1 m2) i przedpokoju (7,4 m2). Z salonu wyjście na duży balkon. Do mieszkania przynależy piwnica (4,0 m2) oraz miejsce postojowe na zamkniętym parkingu przed budynkiem. Okna plastikowe. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowy sprzęt AGD (kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówko-zamrażalka) w bardzo dobrym stanie. Gotowe do zamieszkania. Czynsz wg nowej stawki od 03.2020 r. wynosi tylko 474 pln (zawiera m.in. opłatę za gaz i ubezpieczenie). Mieszkanie w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Modzelewska. Bardzo dobrze zarządzana spółdzielnia dlatego tak niskie opłaty eksploatacyjne. Sąsiedzi bardzo spokojni i mili.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej. Zakup za gotówkę. Mieszkanie doskonałe zarówno dla rodziny jak i dla inwestora (możliwość stworzenia czwartego pokoju).
Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego: https://evryplace.com/embed/kolomt oraz na prezentację mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre