Sprzedaż
324777
ul. św. Urszuli Ledóchowskiej
Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie
(gm. Wilanów)
1 290 000 zł

APARTAMENT

Nowo zaprojektowany i wykonany apartament z bardzo dobrej jakości materiałów. Luksus zamieszkania w nim zapewnią starannie dobrane materiały przez profesjonalnego architekta.
Dodatkowym atutem jest bardzo duża liczba szaf zabudowanych licujących ze ścianami. Ten sposób aranżacji sprawia, że cieszymy się nieograniczoną przestrzenią.
Dwie łazienki – jedna to toaleta, a w drugiej znalazła się wspaniała designerska wanna, bidet, toaleta, duże lustra oraz oddzielny prysznic.

Wyposażenie szaf to systemy firmy BLUM.

Kuchnia jest wyposażona w sprzęt firmy SIEMENS, oraz szafy zaprojektowane na wymiar. W przedpokoju zabudowana pralka i szuszarka.
Wszystkie sprzęty są nowe i wysokiej jakości.

Apartament został wyceniony z całym wyposażeniem.

Na podłogach wspaniały olejowany parkiet dębowy układany w jodełkę.

APARTAMENT SKŁADA SIĘ:

Salon z kuchnią – 42 m2

Sypialnia – 14 m2

Sypialnia – 15 m2

WC – 2 m2

Łazienka – 5 m2

Hol – 12 m2

Balkon – 6,8 m2

W OKOLICY ZNAJDUJE SIĘ

Nieopodal boisko sportowe – Orlik, park ogólnodostępny przy osiedlu Ostoja w pięknym stawem, kaczkami i szuwarami. W osiedlu jest dostępnych plac zabaw dla dzieci. Bujna zieleń sprawia, że okolica jest oazą spokoju i wypoczynku.

W bliskiej okolicy znajdują się liczne sklepy, przedszkola, szkoły w tym szkoły Brytyjska oraz Niemiecka. Bliskość, restauracji kafejek i miejsc gdzie można spotkać się z przyjaciółmi zwiększa atrakcyjność tej lokalizacji.

Dodatkowo płatne miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska, łącznie 100 000 zł:

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre