880 000 zł

Zamieszkaj w pięknym i cichym miejscu i rozkoszuj się świętym spokojem

Jeśli marzy Ci się dom pachnący drewnem, umiejscowiony pośród pól i lasów, na skraju sennej mazowieckiej wsi. Jeśli potrzebujesz oddechu od codzienności, od pracy, od ciągłego załatwiania spraw. Jeśli lubisz zasypiać i budzić się przy dźwiękach… ciszy przerywanej z rzadka szelestem, brzęczeniem, kumkaniem, klekotaniem i wesołym rżreniem koni. Poczytaj o tym domu, daj mu się uwieść.

Wzniesiony w 2016 rok dom z bala stoi na niebagatelnej powierzchni 2,35 ha. Dzieli ten teren z domkiem gospodarczym (30 mkw.), z lasem, ze stawem, na który można popatrzeć z mostka, z grillem, przy którym można posiedzieć na ławce, oraz z placem zabaw, gdzie można pojeździć tyrolką. Jak widać, przestrzeni jest na tyle dużo, na dodatek wokół tak malowniczo, że można tu z powodzeniem urządzać plenery artystyczne, warsztaty, szkolenia, integracje lub po prostu spotkania rodzinne.

Wejdźmy zatem do środka. Na powierzchni 170 mkw. znajdują się dwie kondygnacje. Na parterze można się zrelaksować w przestronnym salonie (jest tutaj kominek, więc słota i mrozy nam niestraszne!), do którego przylega duży zadaszony taras, idealny na posiłek, poranną kawę lub wieczorną lampkę wina. Są tu także kuchnia wyposażona w cały niezbędny sprzęt AGD, dwa pokoje, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą garderobianą.

Po drewnianych schodach wejdźmy teraz na piętro. Są tu cztery sypialnie oraz duży pokój kąpielowy z kabiną prysznicową (z hydromasażem).

Jak przystało na dom stojący pośród drzew, całe wnętrze jest drewniane – sufity, ściany, podłogi (poza salonem, kuchnią i łazienkami) – podobnie jak wyposażenie sypialni: łóżka, krzesła czy szafki. Drzwi i okna są z drewna, te ostatnie ozdobiono okiennicami.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że dom jest zbudowany z prawdziwego bala. Solidna konstrukcja (ściany mają prawie 30cm grubości!) posiada doskonałą izolację, dzięki czemu można tu mieszkać przez cały rok.

Wyjdźmy na zewnątrz i przespacerujmy się do furtki majaczącej w oddali. Jeśli staniesz się szczęśliwym posiadaczem, te „drzwi do lasu” także będą twoje, podobnie jak wspomniany las, który stoi za nimi. Jeżeli jesteś osobą towarzyską lub planujesz zapraszać letników bądź osoby chętne do aktywności na świeżym powietrzu, spokojna głowa – na parkingu zmieści się aż sześć samochodów (oczywiście zmieści się ich tutaj dużo więcej).

Chcesz wiedzieć, gdzie się twój przyszły dom znajduje? W Dąbrowie niedaleko Łochowa, 75 km od Warszawy. Czy to zbyt duża odległość, aby poobcować z niczym niezmąconą naturą, pooddychać świeżym powietrzem i porozkoszować się świętym spokojem? W żadnym wypadku.

„Gdy skoszę trawę i siadam z ciepłą herbatką na tarasie,
oglądając zachód słońca, słuchając żabich koncertów,
żegnam się z ostatnim bocianem i też idę spać.
Rano budzi mnie słońce, które jest ze mną przez cały dzień.
No i cały czas brzmi coś piękniejszego od muzyki – cisza…”
(pan Krzysztof, obecny właściciel)

Czy można trafniej ująć to, co tam cenniejsze nade wszystko? Raczej nie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre