Sprzedaż
324748
ul. Lastadia
Gdańsk Śródmieście
(gm. Gdańsk)
935 000 zł

Atuty:
– Fenomenalny widok na Motławę
– Dwa tarasy – w sypialni i salonie
– Zamknięte osiedle z portiernią
– Blisko Starówki, historyczny klimat

Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:

Doskonale usytuowany kompleks budynków Nowa Lastadia, wybudowany przez dewelopera Invest Komfort, oferuje swoim mieszkańcom najbardziej charakterystyczne atuty 1000-letniego Gdańska.

W sąsiedztwie zabytkowej architektury i klimatu wiekowych uliczek znajdziemy wszelką niezbędną do życia infrastrukturę i lokale usługowe. Szkoła podstawowa i zabytkowy kościół znajduje się tuż naprzeciwko. Od historycznej ulicy Długiej dzieli nas krótki, 3-minutowy spacer. W każdej chwili możesz stąd dostać się dowolnym środkiem komunikacji gdzie tylko zechcesz, dzięki sprawnemu połączeniu dróg i bliskości komunikacji miejskiej.

Całości dopełnia unikalny widok z okna wprost na Motławę i zabytkowe ruiny po drugiej stronie rzeki. To tu możesz odpocząć po ciężkim dniu pracy – w sercu miasta, a zarazem tak daleko od codzienności.

Budynek:
Kompleks budynków Nowa Lastadia powstał w 2006 roku, w klimatycznym otoczeniu historycznych gmachów i brukowanych uliczek, nad samą Motławą. Rzeką będącą niegdyś główną arterią handlową miasta, a dziś z upodobaniem wykorzystywaną do rekreacji i sportu.

Osiedle z podziemnym parkingiem, recepcją i całodobową ochroną, zostało wyposażone także w wewnętrzny dziedziniec spacerowy, a także własną siłownię i saunę, do wyłącznego użytku mieszkańców.

Opis apartamentu:
Apartament na parterze środkowego budynku, z ekspozycją północno-wschodnio-południową, a więc widokiem na Motławę, składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni dużego hallu, dwóch sypialni łazienki i toalety.

Salon, jak i główna sypialnia posiadają własne balkony, pozwalające rozkoszować się widokiem płynącej rzez miasto rzeki, zarówno przy porannej kawie, jak i w wieczornym blasku miasta.

Układ apartamentu bardzo funkcjonalny, pozwalający na oddzielenie strefy prywatnej od tej przeznaczonej dla gości. Od wejścia na prawo znajduje się salon. Osobna kuchnia z niewielką jadalnią na wprost drzwi wejściowych. Tuż obok toaleta. Dwie sypialnie i główna łazienka natomiast schowane nieco w głębi hallu.

W łazienkach, kuchni i hallu na podłodze kafle. W pokojach wysokiej jakości panele. Okna drewniane. Apartament został niedawno odświeżony przez obecnych właścicieli. Wymieniono część podłóg, odmalowano ściany, wymieniono backsplash w kuchni oraz drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami.

Apartament doskonale sprawdzi się jako miejsce zamieszkania dla 3-osobowej rodziny, ze względu na liczne udogodnienia na osiedlu oraz bezpośrednie sąsiedztwo szkoły. Będzie także dobrą inwestycją kapitału z uwagi na bliskość Starówki – zarówno pod krótki bądź długoterminowy najem.

Informacje finansowe:
Cena apartamentu: 935 000 zł
Miejsce postojowe w hali garażowej  i komórka lokatorska dodatkowo płatne 40 000 zł.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre