Sprzedaż
324743
ul. o. Pio
Gdynia Chwarzno-Wiczlino
(gm. Gdynia)
1 390 000 zł

Atuty:
– Idealna okolica dla rodziny z dziećmi
– Z dala od głównej drogi, cicha okolica
– Widok na pola i okoliczne lasy
– Bardzo dobrze skomunikowane

Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:
Chwarzno-Wiczlino to najszybciej rozwijająca się dzielnica Gdyni. Zarówno pod względem ilości mieszkańców jak i infrastruktury. Tu przyroda łączy się z miejskimi udogodnieniami, dzięki czemu ta dzielnica ma do zaoferowania najwięcej rodzinom, które cenią sobie spokój i harmonię życia. Doskonała komunikacja z centrum Gdyni, liczne buspasy i kilka dróg dojazdowych w kierunku Śródmieścia Gdyni, Gdańska, czy tzw. „małego Trójmiasta” powoduje, że bez trudu dotrzesz w dowolne miejsce o wybranej porze. Dzięki szerokiej ofercie infrastruktury – szkół, przedszkoli, żłobków, a także punktów handlowo-usługowych większość codziennych spraw zrealizujesz bez potrzeby dojazdu do Centrum. Znajduje się tu wszystko co niezbędne aby wszelkie potrzeby zaspokoić w odległości kilkuminutowego spaceru od miejsca zamieszkania.

Budynek:
Dom wolnostojący, wybudowany w 2012 roku, na działce o powierzchni 870 m2. Ekspozycja na 4 strony świata – wschód od frontu budynku, ogród, salon i główna sypialnia z ekspozycją zachodnią. Na uwagę zasługuje ogród z dwoma miejscami przeznaczonymi do wypoczynku. Wiata grillowa z grillem kamiennym pozwoli na zorganizowanie małej uroczystości rodzinnej w swojskim klimacie, natomiast poranną kawę wypijemy na zadaszonym patio przylegającym do Salonu. Dzięki płaskiemu, prostokątnemu ukształtowaniu działki w ogrodzie jest sporo miejsca na rekreację. Nasadzenia z drzewek dekoracyjnych i owocowych po obrysie działki. W części frontowej drewniany domek gospodarczy. Podjazd wyłożony kostką. Wybudowany z czerwonego porothermu, dodatkowo docieplony, ogrzewany nowoczesnym piecem gazowym lub zamiennie instalacją płaszcza wodnego z kominka.

Opis wnętrza:
Na parterze przestronny salon z kominkiem i otwarta kuchnia z częścią jadalnianą. Z salonu wyjście na taras i zadaszone patio. Parter uzupełniony łazienką z prysznicem, sypialnią gościnną oraz pomieszczeniami gospodarczymi – garażem i kotłownią. Na piętrze trzy sypialnie i wspólna łazienka z wanną. Główna sypialnia, z ekspozycją zachodnią rozbudowana o przestronną garderobę i pomieszczenie przeznaczone na łazienkę lub saunę (pomieszczenie niewykończone, w stanie surowym). Kolejna sypialnia, południowa, również wyposażona w niewielką garderobę we wnęce. Wszystkie trzy sypialnie z balkonami. W całym domu, w częściach mieszkalnych na podłodze drewno. W kuchni i łazienkach płytki. Dodatkową przestrzenią do przechowywania jest obszerny strych.

Informacje finansowe:
Cena domu: 1 390 000 zł
Termin wydania – do ustalenia

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre