Sprzedaż
324667
ul. Argentyńska
Janinów
(gm. Grodzisk Mazowiecki)
1 900 000 zł

Przepiękny, komfortowy, ekologiczny dom wśród zieleni podgrodziskich lasów

Lubimy się otaczać pięknymi przedmiotami, lubimy przebywać w wykwintnych wnętrzach. Nastrajają nas pozytywnie, poprawiają nasze samopoczucie, dają nam radość i dobrą energię. Jakże ważne jest, aby na swój wymarzony dom wybrać takie właśnie miejsce.
Posłuchaj naszej opowieści.

CO WEWNĄTRZ
5 km od Grodziska Mazowieckiego, w Janinowie, w otoczeniu dużego i zadbanego ogrodu, stoi wytworna rezydencja . Zachwyca od pierwszego wejrzenia – eleganckie i solidne ogrodzenie, za nim szeroki podjazd, wreszcie pięknie zaprojektowany budynek i wspaniały ogród na tyłach. Na powierzchni 230 mkw. znajdują się parter oraz poddasze użytkowe z wnętrzami zaaranżowanymi gustownie i ze smakiem.

Parter zajmują przestrzenie wspólne: sień, hall ze schodami, toaleta, a także ogromna przestrzeń podzielona na strefy – kuchenną, kominkową z jadalnią, telewizyjną oraz gabinetową. Na parterze są też kotłownia i dwustanowiskowy garaż. Owa ogromna przestrzeń skupia wszystkich domowników – dzięki licznym, dużym oknom jest bardzo jasna, a charakteru nadają jej półokrągły wykusz z widokiem na ogród oraz stylowy, obłożony kamieniem kominek. Śliczna, luksusowo urządzona kuchnia w zabudowie wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt AGD. Dominują tu biel i czerń, które dodatkowo podkreślają wytworność pomieszczenia. Na piętrze, do którego prowadzą efektowne drewniane schody z ręcznie kutą balustradą, mieszczą się sypialnia małżeńska z łazienką i garderobą, cztery pokoje i pokój kąpielowy – z jacuzzi!

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH
No właśnie. W tym domu każdy detal jest dopracowany tak, że chce się tutaj przebywać, począwszy od bryły budynku, skończywszy na poszczególnych pomieszczeniach. Mimo że ma już 10 lat, jest w bardzo dobrym stanie i już teraz zaprasza w swoje progi. Na dole podłogi wyłożono eleganckim gresem, na górze – drewnianymi panelami. Wnętrza urządzono bardzo gustownie; zachwycają doborem materiałów wykończeniowych i dodatków: parapetów, okien, drzwi, blatów, armatury.

DODATKOWE ATRAKCJE
Poza wspomnianym jacuzzi w domu zainstalowano kilka nowoczesnych urządzeń, takich jak: solary podgrzewające wodę, pompa ciepła, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz odkurzacz centralny. Wszystko po to, aby było prościej i przyjemniej żyć. W specjalnie zaprojektowanym ogrodzie zamontowano zraszacze i system nawadniania kropelkowego, jest oświetlenie elektryczne, a także plac zabaw dla najmłodszych.
Te dodatkowe i ekologiczne rozwiązania powodują, że dom jest bardzo tani w utrzymaniu.

EKSPLORUJEMY ŚWIAT WOKÓŁ
Dookoła cicho, spokojnie i zielono. Leśna okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym i grzybobraniu. A gdy będziesz potrzebować równowagi, zawsze możesz się wybrać do tętniącego życiem, położonego niemal po sąsiedzku Grodziska Mazowieckiego.

JAK DOJEDZIESZ
W odległości 100 m od domu znajduje się przystanek, skąd odchodzi autobus do Grodziska. Do Warszawy szybko dotrzesz trasą S8 lub A2 – do wyboru.

Życie w pięknym i wygodnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy… to chyba to, o czym marzysz, nieprawdaż?

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre