Sprzedaż
324659
ul. Chrzanowska
Balin
(gm. Chrzanów)
1 150 000 zł

Marzysz o własnym biznesie? Sprawdź ofertę lokalu o przeznaczeniu usługowo-produkcyjno-mieszkalnym i zweryfikuj czy spełni Twoje oczekiwania.
Nieruchomość położona jest w miejscowości Balin, zaledwie 2 minuty od zjazdu z autostrady A4. Dzięki takiej lokalizacji możemy mówić o idealnym połączeniu komunikacyjnym z Krakowem i Katowicami.
W przypadku biznesu o charakterze np. cateringowym, doskonały zasięg na 2 województwa.
Nieruchomość składa się z dwóch części: usługowo-produkcyjnej, gdzie jeszcze rok temu odbywały się różnego rodzaju imprezy okolicznościowe typu wesela, komunie, bankiety, przyjęcia oraz części mieszkalnej.
A teraz konkrety:
Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 1266m2
Teren działki został ogrodzony z urządzonym wjazdem i wejściem. Teren wokół budynku utwardzony kostką brukową. Przed budynkiem miejsca postojowe dla aut. Część parceli zagospodarowana zielenią ozdobną.
Całość użytkowa budynku wynosi 506m2.
Część usługowa to obiekt rozbudowany w 2002 roku składający się z sali konsumpcyjnej, części magazynowo – produkcyjnej oraz sanitariatów. Część restauracyjna przewidywała obsługę przyjęcia na 100 osób.
Część mieszkalna znajduje się na piętrze i posiada niezależne wejście. Powierzchnia użytkowa wynosi 137m2. Piętro mieszkalne pozostaje w stanie do wykończenia. Niektóre materiały zostały już zakupione (np. stolarka), należy je tylko zamontować
W skład tej części wchodzi: duży salon, jadalnia, kuchnia, 3 osobne sypialnie oraz łazienka i przedpokój.
Nieruchomość posiada wszystkie potrzebne media: prąd, woda, kanalizacja.

Obiekt można pozostawić bez zmian lub dokonać przebudowy, dostosować do nowego celu użytkowania. Możliwość zakupu wraz z wyposażeniem.

Aby lepiej zapoznać się z nieruchomością zapraszam do pospacerowania i sprawdzenia możliwości poprzez wirtualny spacer. Krok po kroku, pomieszczenie po pomieszczeniu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre