Sprzedaż
324651
ul. Strzelców
Gdynia Mały Kack
(gm. Gdynia)
715 000 zł

Lokalizacja:
Gdynia Mały Kack ulica Strzelców– jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania na mapie Trójmiasta. Idealna do życia codziennego, dedykowana dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo, obecność natury, a mimo to bliskość do centrum miasta i pełnej infrastrktury. Do Centrum Gdyni oraz Obwodnicy dotrzecie Państwo zaledwie 10 minut! W bliskim sąsiedztwie sklepy, liczne punkty usługowe, gabinety lekarskie oraz kolej metropolitarna. 

Budynek:
Osiedle dewelopera Ekolan to prestiżowy kompleks budynków o nazwie Apartamenty na Polanie, w całości ogrodzone i monitorowane osiedle z portiernią, tuż przy ścianie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 

Apartament:
3-pokojowy Apartament zlokalizowany na 1 piętrze o powierzchni 68 mkw, wykończony i umeblowany o podwyższonym standardzie. Na uwagę zasługuje duży narożny taras, który możemy zagospodarować wedle uznania i cieszyć się widokiem na las. Dodatkowym walorem w mieszkaniu jest pomieszczenie gospodarcze/ garderoba. 

Dostępność i finalizacja:
Apartament obecnie zamieszkały, do wydania zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W przypadku Klientów kredytowych możecie Państwo nieodpłatnie skorzystać z analizy i oferty kredytowej przygotowanej przez Nasz dział finansowy.
Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska o pow. 7 mkw dodatkowo odpłatne 30.000 zł.
Oferta dostępna na wyłączność tylko u Nas! Serdecznie zapraszamy do prezentacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre