Sprzedaż
324639
Wieliczka
(gm. Wieliczka)
529 000 zł

Prezentowany dom znajduje się w gminie Wieliczka w miejscowości Koźmice Małe. Miejscowość położona jest przy pd. – wsch. granicy Krakowa. Do granicy miasta Krakowa ok 8-9 km. Do centrum Wieliczki 3-4 km. Infrastruktura z łatwością pozwala na szybki dostęp do autostrady A4.W okolicy zabudowa jednorodzinna. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy. Prezentowana oferta to ostatni dom wolnostojący, położonych na  około 4,5 ar działce. Domy 5-pokojowe, parterowe z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej ok. 125 m2. Parter składa się z kuchni z salonem, łazienki, kotłowni, garażu oraz wiatrołapu. Poddasze zajmują cztery pokoje oraz łazienkę. Niewątpliwym atutem jest spokojna i zielona okolica z dala od miejskiego hałasu i smogu. Miejsce idealne dla rodzin !

Dom oddawany w stanie deweloperskim !!

Ściany zewnętrzne wykonane z pustaka komórkowy, ocieplone styropianem. Dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną. Domy oddawane w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalacje). Ogrzewanie piecem gazowym kondensacyjnym. Podjazdy do garażu wyłożony kostką brukową. Dojazd do posesji drogą gminną.

PARTER ok 65 m2

PIĘTRO ok 60 m2

Zakup bez podatku PCC

Dla rodziny z dziećmi

Uwaga:

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre