Sprzedaż
324630
ul. Jana Długosza
Poznań Jeżyce
(gm. Poznań-Jeżyce)
545 000 zł

CZTEROPOKOJWE MIESZKANIE Z BALKONEM

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie na poznańskich Jeżycach. Wyremontowane i gustownie urządzone do natychmiastowego zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów.

CENA 545 000

LOKALIZACJA :

Mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, niedaleko skrzyżowania głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Dąbrowskiego i Przybyszewskiego.
W bliskiej odległości wydziały Uniwersytetu A.Mickiewicza oraz Uniwersytetu Medycznego. W okolicy żłobki , przedszkola oraz szkoły.
Przystanki komunikacji miejskiej oddalone o kilkadziesiąt metrów od nieruchomości.

BUDYNEK :

Trzykondygnacyjny blok z cegły wybudowany w 1942 roku. Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie. W 2009 wykonano remont dachu oraz termoizolację całego bloku. Między 2013 a 2018 rokiem przeprowadzono wymianę pionów wodno-kanalizacyjnych , instalacji elektrycznych oraz wyremontowano i odmalowano klatkę schodową.
Do budynku przynależy , zamykane na szlaban podwórko gdzie znajdują się miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców.

CHARAKTERYSTYKA MIESZKANIA :

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 metrów kwadratowych położone na I piętrze dwupiętrowego bloku składa się z następujących pomieszczeń :
trzech sypialni o regularnym kształcie i powierzchni od 8 do 15 m2, przestronnego jasnego salonu 20 m2, , niezależnej kuchni z balkonem,
łazienki i dużego korytarza.
W ciągu ostatnich kilku lat zostało ono gruntownie zmodernizowane.

W 2015 zostały zamontowane grzejniki w całym mieszkaniu oraz zainstalowany dwufunkcyjny piec gazowy Viessmann. Nastąpiła wymiana instalacji wod-kan. Przeprowadzono kapitalny remont łazienki oraz kuchni.
W 2000 roku zostały wymienione okna.
W pokojach sosnowa podłoga natomiast w kuchni i na korytarzu ułożone zostały panele.
Wszystkie pokoje oraz kuchnia to niezależne pomieszczenia dzięki czemu mieszkanie jest bardzo funkcjonalne zarówno dla rodziny z dziećmi jak i pod dalszy wynajem.
Dodatkowym atutem są niskie koszty utrzymania mieszkania dzięki własnemu ogrzewaniu oraz relatywnie niewielkiemu czynszowi wynoszącemu 520 zł.

Zapraszam serdecznie do prezentacji.

Zapewnimy bezpłatną pomoc w zbadaniu zdolności kredytowej i uzyskaniu kredytu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre