799 000 zł

Wyjątkowe mieszkanie dla rodziny w Markach. Jeśli marzy Ci się cisza, spokój i śpiew ptaków za oknem o poranku – to jest to miejsce dla Ciebie.

Mieszkanie położone jest na zamkniętym osiedlu z dala od ruchliwej ulicy.

Powierzchnia użytkowa: 148 m2, powierzchnia ogródka: 90 m2.
Bardzo ważna informacja – nieruchomość sprzedawana praktycznie z całym wyposażeniem, zabrane zostaną tylko prywatne rzeczy i kilka mebli.
Główna część mieszkania znajduje się na 1 piętrze i składa z przestronnej kuchni i trafiasz do jadalni z salonem z dużym zestawem wypoczynkowym i wyjściem na taras.
Na tym samym piętrze mieści się też schowek, szafy wnękowe, pokój gościnny/dziecinny i łazienka.
Na kolejnym piętrze (poddaszu) usytuowana jest główna sypialnia, łazienka z wanną i prysznicem, druga sypialnia oraz sypialnio-gabinet plus sauna.
Duży podjazd dwustanowiskowy. Działka w całości ogrodzona z możliwością postawienia basenu – jak widać na zdjęciach.
W najbliższej okolicy znajdują się: szkoła podstawowa (300 m) oraz dwa żłobki (300 m i 500 m),
w odległości 3km – CH Marki i Mareckie Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne, 9km – Puszcza Słupecka, 17 km – Nieporęt/Zegrze.

Teren uroczy zarówno latem jak i zimą – zieleń, spokój i cisza. Bardzo dobry punkt lokalizacyjny – blisko komunikacji miejskiej, szkół, sklepów, ośrodków rekreacyjnych, a jednocześnie cichy i spokojny zakątek.
Świetna oferta dla rodziny oraz dla wszystkich, którzy uwielbiają bliski kontakt z naturą, a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z Warszawą.

Marki położone są wzdłuż drogi krajowej nr 8 Warszawa – Białystok .Obwodnica omija miasto od południa i wschodu, więc droga do pracy np. do Warszawy jest bardzo sprawna i bez korków.
Przez Marki przepływają: rzeka Długa (kanał Markowski) oraz rzeka Czarna, uchodzące do kanału Żerańskiego. W obrębie miasta znajduje się rezerwat przyrody Horowe Bagno oraz park z XIX wieku z wieloma pomnikami przyrody.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre