Sprzedaż
324611
ul. Lubelska
Gdańsk Ujeścisko
(gm. Gdańsk)
430 000 zł
Dwa Pokoje z Ogródkiem nad Wodą w Zielonej Okolicy

Lokalizacja

Apartament położony jest w spokojnej dzielnicy Gdańska – Gdańsk Ujeścisko w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika retencyjnego „Warszawska”. Zielona okolica oraz kameralna zabudowa oraz taras wychodzący na ogród sprawiają, że niewątpliwie jest to idealne miejsce dla osób szukających nieruchomości emanującej dużym spokojem. Niedaleka odległość (6km) Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego może stanowić atrakcje dla osób aktywnych jako doskonała baza rekreacji oraz spacerów pieszych.

Informacje o Nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w dwupiętrowym budynku. W skład 55m2 powierzchni całkowitej wchodzą odpowiednio Pokój Dzienny 20m.kw z Aneksem kuchennym 8m.kw, Sypialnia 12m.kw, Łazienka 5m.kw, garderoba 5m.kw, korytarz oraz tarasu 10m.kw z widokiem na ogród. Do lokalu przynależne jest zewnętrzne miejsce postojowe na terenie zamkniętej posesji, które jest płatne dodatkowo (20 000 PLN)

Standard

Nieruchomość została wykończona w podstawowym standardzie i jest bardzo dobrą propozycją dla osób, które szukają lokalu w wariancie ekonomicznym lub bardzo dobrą wyjściową dla klientów, którzy preferują dostosowanie nieruchomości pod własny styl oraz potrzeby.

Podsumowanie

Nieruchomość Ujeścisko Lubelska to miejsce cechujące się dużym spokojem oraz zieloną okolicą. Położenie oraz poszczególne cechy nieruchomości tj. Taras oraz osobna Garderoba sprawiają, że jest to bardzo interesująca propozycja dla osób, które szukają 2 pokojowej nieruchomości w tej okolicy. Zapraszam do prezentacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre