Sprzedaż
324588
ul. Turmoncka
Warszawa Targówek Bródno
(gm. Targówek)
457 900 zł

Inwestorze, jeśli szukasz ROI z wynajmu 7,0% rocznie, a do tego chcesz wzrostu ceny nieruchomości w 2 lata, to jest idealna oferta dla Ciebie! – Dwie mikro-kawalerki zlokalizowane na Bródnie przy ul. Turmonckiej 14, w bliskości stacji metra planowanej do oddania na początku 2022 r.

MIESZKANIA

Dwa mieszkania ulokowane na parterze budynku, są umeblowane w praktycznym i odpornym na wynajem stylu, gotowe od razu do zamieszkania z natychmiastową dostępnością. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Do mieszkania wchodzimy przez mały przedpokój (1,8 m2), w którym znajdują się dwie pary antywłamaniowych drzwi prowadzące do dwóch oddzielnych mieszkań po prawej i po lewej stronie. Prawe o powierzchni 23 m2 z łazienką 3 m2 z ekspozycją południową, a lewe 11,1 m2 z łazienką 2,9 m2 z ekspozycją północną. Na podłodze panele podłogowe, w przedpokoju i łazienkach gres.

Mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone w komplet niespełna rocznego sprzętu AGD, niemal od razu gotowe do wynajmu po odświeżeniu/malowaniu ścian.

Mieszkanie przeszło kompletny remont i przebudowę pod wynajem dwóch lokali, uzgodnione ze Spółdzielnią, podana powierzchnia 41,5 m2 odpowiada tej z aktu notarialnego po zmianach aranżacji na dwie kawalerki.

W oknach mieszkania zamontowano kraty, a budynek jest wyposażone w domofon i monitoring video. Miłośnicy nietuzinkowej architektury będą mile zaskoczeni ciekawą, spiralną, doświetloną klatką schodową.

DLA INWESTORA-LOKATORA

Interesującą możliwością do rozważenia jest zakup tych dwóch mieszkań w kredycie, mieszkanie w jednym z nich, a finansowanie kredytu z wynajmu drugiego mieszkania. Wszelką poradą w tym zakresie służy nasz Doradca Finansowy, chętnie umożliwimy rozmowę. Dodatkową zachętą niech będzie, że obsługę wynajmu można powierzyć współpracującej z nami firmie.

LOKALIZACJA I OSIEDLE

Najemcy docenią, że budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej już dziś, 250m do najbliższego przystanku autobusowego (linie 112/118/204/240/N14/N64) oraz 450 m do pętli autobusowej Bródno-Podgrodzie (linie 114/118/269/409/414/500). Lokalizacja będzie jeszcze lepsza na początku 2022 roku, gdy zostaną oddane nowe stacje metra na Bródnie, najbliższa będzie odległa 8-10 min pieszo od budynku, a do metra Trocka można dojechać w 10 min autobusem już obecnie.

Blisko znajdują się trzy duże centra handlowe: Centrum Handlowe Targówek, M1 Marki (HOMEPARK Targówek) oraz Factory Annopol. Osoby aktywne fizycznie docenią liczne trasy na spacery, rower czy rolki – do przepięknego Parku Bródnowskiego (10 min) oraz ścieżki do Lasu Bródnowskiego (20 min pieszo).

W odległości kilkuset metrów znajdują się też banki, dwa przedszkola, żłobek, szkoła podstawowa, Wyższa Szkoła Bankowa, fitness oraz potężny basen sportowo-rekreacyjny OSiR Targówek i boisko piłki nożnej. Dla miłośników zwierząt ważne może być, że przychodnia weterynaryjna znajduje się w budynku 50m obok. W bliskiej okolicy rozliczne punkty usługowe, restauracje, sklepy, które wszystkie jeszcze rozkwitną gdy z otoczenia zniknie plac budowy kończonej obecnie stacji metra.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkaniowego z w pełni uregulowanymi gruntami, więc z możliwością szybkiego założenia Księgi Wieczystej i wzięcia kredytu. Czynsz wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie wynosi obecnie 477 zł (w skład wchodzi min. czynsz zasadniczy, wysokie zaliczki na wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie, fundusz remontowy i konserwacyjny, podatek od nieruchomości, odbiór odpadów komunalnych, itp.).

To mieszkanie dla inwestora to doskonała lokalizacja z wysoką stopą zwrotu i gwarancja wzrostu wartości za dwa lata. Brzmi dobrze? Porozmawiajmy! – Każdego z siedmiu dni tygodnia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre