Sprzedaż
324586
Kąty-Miąski
(gm. Strachówka)
515 000 zł

Czy marzysz o własnym, magicznym zakątku, w którym powstanie dom Twojego autorskiego projektu? A może szukasz zacisznego miejsca, na weekendowe wypady dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku Warszawy? Czy dodatkowym atutem będzie aspekt inwestycyjny? Jeśli któreś z powyższych Cię zainteresowało, to czytaj dalej!

W SKRÓCIE:
Położona 30km na północny-wschód od granic Warszawy działka rolna o powierzchni 25267 mkw. Dobry dojazd drogą asfaltową. Działka usytuowana jest na uboczu wsi, w cichej i spokojnej okolicy. Dookoła piękne tereny leśne, trasy spacerowe, rowerowe, a także raj dla grzybiarzy. Idealna do zabudowy jednorodzinnej lub inwestycyjnie np. do zabudowy pod osiedle domów jednorodzinnych, siedliska, pensjonatu, farmy edukacyjnej.
DOJAZD DO DZIAŁKI Z WARSZAWY ZAPLANOWANĄ I BUDOWANĄ JUŻ OBWODNICĄ POŁUDNIOWĄ – ZAJMIE 30MIN.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ TA DZIAŁKA?
Działka położona na płaskim terenie o wymiarach ok. 200 na 110 m. Grunt znajduje się 200 m od drogi asfaltowej, do której dojedziemy malowniczą gminną drogą gruntową.
Nieruchomość jest podzielona na dziewięć działek o powierzchni ok. 3000 mkw i może być sprzedana kilku nabywcom. Na działce znajdują się przyłącza mediów – wody, prądu, szamba. A także ogrodzenie – które ukazuje nam rozległość i atrakcyjność terenu. Możliwość wykopania stawu na działce.

ZALETY LOKALIZACJI I OTOCZENIA:
Ogromnym atutem jest niewątpliwie lokalizacja: zaledwie 30 km od Warszawy. Miejsce skąpane w zieleni, świeże powietrze, prywatność. Idealny kształt działki, wiele możliwości przystosowania jej pod wymarzony biznes, prywatne Mazury, ale 10 razy bliżej położone.

DLA KOGO?
Działka ze względu na niezwykły potencjał, może stać się wymarzonym miejscem zamieszkania albo początkiem weekendowych wypadów bez tracenia zbędnego czasu na dojazdy. To wspaniała alternatywa codziennego obcowania z naturą, życia w swoim tempie, uprawiania własnych warzyw, przy jednoczesnym łatwym dostępie do Warszawy. Dla tych, którzy marzą o własnym azylu, ale kiedy zatęsknią za szumem miasta, mają go pod ręką.
Dla zainteresowanych na życzenia możliwość wysłania filmu z drogi dojazdowej do nieruchomości!

OD STRONY PRAWA:
Na jednej z działek stał dom -informacja uzyskana przez Właściciela z Gminy, pozwala się na wystąpienie o WZ na np. dom jednorodzinny.
Głównie grunty orne klasy V i VI.
Brak MPZP- co również daje potencjalnemu Klientowi szereg możliwości.
Działki nie leżą na terenie objętym rewitalizacją, nie są objęte również planem zarządzania lasami.

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę wszelkich informacji. Przyjdź i przekonaj się jak wyjątkowo możesz mieszkać!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre