Sprzedaż
324458
ul. Babia Wieś
Bydgoszcz
(gm. Bydgoszcz)
350 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo klimatycznego mieszkania – jednopoziomowe, 3 pokojowe z możliwością adaptacji poddasza i urządzenia dodatkowej przestrzeni na sypialnie czy pokoje dla dzieci.
Lokalizacja: bydgoska Babia Wieś gwarantuje ciszę, spokój, piękne ścieżki spacerowe i biegowe nad pobliską Brdą. Doskonałą komunikację, która zdecydowanie poprawi się po oddaniu do użytkowania nowego węzła komunikacyjnego na rondzie Bernardyńskim. I oczywiście dostęp do wszystkich uroków ścisłego Centrum miasta – Starego Rynku czy Wyspy Młyńskiej, wszystko to w odległości zaledwie 1 kilometra…

Mieszkanie jest zadbane, wyremontowane, odświeżone przed sprzedażą i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Właściciele aranżując je, umiejętnie połączyli nowoczesność (zabudowa kuchenna) z historycznymi elementami (licznie wyeksponowane belki w doskonałym stanie).

Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 51m2, ze skosami, o różnych wysokościach pomieszczeń, sporą ilością schowków i miejsc do przechowywania.
Do każdego pokoju niezależne wejście z korytarza:
– salon o powierzchni około 20m2, z wnęką – wykuszem na okno, wysokość około 2,55;
– pokój dziecięcy o powierzchni 7m2, wysokość 2,46;
– sypialnia o powierzchni 12,2m2, wysokość 2,86, z oryginalnymi belkami i dodatkową szafą pod skosami – zabudowa KOMANDOR i łóżko pozostają w cenie mieszkania;
– kuchnia o powierzchni 7,6m2, w nowoczesnej zabudowie i nowym, białym sprzętem AGD (wyposażenie w cenie);
– strych nad całym mieszkanie – kolejne około 50m2 po podłodze (skosy).

Budynkiem zarządza prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. W ostatnim czasie został wyremontowany dach i klatka schodowa. W najbliższym planowane jest ocieplenie i nowa elewacja.

Czynsz administracyjny liczony na 4 osoby wynosi 450 złotych miesięcznie.
Do tego dochodzą koszty energii elektrycznej (około 150-180 złotych miesięcznie) i gazu (średnio 200 złotych miesięcznie).

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre