Sprzedaż
324446
ul. Rabsztyńska
Warszawa Wola
(gm. Wola)
1 050 000 zł

Duże dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji metra Młynów.

OPIS OSIEDLA
Osiedle to ostatni zabudowany kwartał tuż przed terenami zielonymi parków Moczydło i Edwarda Szymańskiego. Dzięki temu mamy dobry dostęp do wszystkich miejskich udogodnień, ale i nie tracimy kontaktu z naturą.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie to 107 metrów kwadratowych rozbite na dwa poziomy. Na pierwszym znajduje się salon, kuchnia, łazienka, duży pokój. Na drugi poziom wejdziemy wygodnymi, szerokimi, drewnianymi schodami. Tam znajdziemy trzy oddzielne pokoje oraz dużą łazienkę.

ATUTY
Wyjątkowo duża powierzchnia i świetna lokalizacja to najważniejsze atuty tego mieszkania. Dzięki temu możesz tutaj stworzyć doskonałą alternatywę do podmiejskiego domu lub przygotować powierzchnię pod wynajem dla studentów i osób pracujących.

OPIS OKOLICY
Najciekawsze punkty w okolicy to poza stacjami metra duże parki, dzięki którym zawsze jest gdzie wyjść na spacer i odpocząć po całym dniu pracy.

DOJAZD
Dwie stacje metra w bliskim sąsiedztwie, niecałe 300 metrów do jednej z nich. Druga linia metra to szybka komunikacja z centrum biurowym wokół Ronda ONZ. Blisko do tramwai jak i autobusów.

Takich ofert nie jest dużo na rynku, więc jeśli jesteś zainteresowany koniecznie zadzwoń.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre