Sprzedaż
324441
ul. Leśny Jar
Olszewnica Stara
(gm. Wieliszew)
675 000 zł

Osiedle Spokojne to nowa inwestycja w cieszącej się rosnącą popularnością miejscowości Olszewnica Stara. Jeśli chcesz mieszkać w środku starego, sosnowego lasu, a zarazem w miejscu dobrze skomunikowanym z Centrum Warszawy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

6 budynków, w każdym z nich po dwa lokale o powierzchniach od 136 m2 do 199 m2. Teren do wyłącznego wykorzystania przez nowych właścicieli to minimum 500 m2, ale dla ceniących przestrzeń mamy również lokal z ponad trzykrotnie większą działką.

W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, oddzielne WC, kotłownia. Dodatkowo poddasze do zagospodarowania wedle potrzeb nabywcy. Garaż w bryle budynku (21,4 m2), z wygodnym przejściem pozwalającym szybko przenieść zakupy do kuchennych szafek.

Ogrzewanie podłogowe w całej części mieszkalnej. W garażu i pomieszczeniu technicznym grzejniki. W kotłowni zamontowany piec gazowy kondensacyjny. Dodatkowo przygotowano wyprowadzenie pod instalację pompy ciepła.

Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Stolarka okienna PCV 3-szybowa w kolorze białym w środku i szarości pasującej do elewacji budynku na zewnątrz.

Teren osiedla ogrodzony. Dostęp dla aut przez bramę automatyczną, oraz przez furtkę z domofonem dla pieszych. 

Zadzwoń i umów się na spotkanie na terenie inwestycji, lub w biurze sprzedaży dewelopera.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre