Sprzedaż
324440
ul. Racławicka
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
633 500 zł

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,68 m2 z możliwością wyodrębnienia 3 pokoju, usytuowane na 2. piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1954 roku przy ulicy Racławickiej 27 na Starym Mokotowie.

MIESZKANIE:
Mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest dobrze naświetlone przez cały dzień. W ustawnym pokoju dziennym o powierzchni 19 m2 okno ma ekspozycję południową, widać z niego ciche podwórko. Przytulna sypialnia ma powierzchnię 12 m2 i okno z ekspozycją północno-zachodnim. Widna kuchnia ma 12 m2 . Łazienka o powierzchni ok. 3 m2. W przedpokoju duża, pojemna szafa.

LOKALIZACJA:
Lokalizacja należy do największych atutów mieszkania przy ul. Racławickiej. Do stacji metra dochodzi się z niego w niecałe 5 minut spacerem. Blisko jest również do przystanków autobusowych i tramwajowych z doskonałym dojazdem do każdego zakątka Warszawy. Przy okolicznych ulicach można bezpłatnie parkować, istnieje również możliwość wynajęcia miejsca na strzeżonym parkingu przed budynkiem.

Okolica jest jedną z najbardziej prestiżowych i najprzyjemniejszych do życia w Warszawie. Wokół jest mnóstwo zieleni, w 3 minuty dochodzi się do Parku Dreszera, przy ulicach stoją imponujące wille i kamienice. Kilkaset metrów jest do bazarku pełnego lokalnych produktów, nieco dalej znajduje się Bazar Olkuska. W okolicy jest mnóstwo świetnych restauracji, znakomita pizzeria (Ciao a tutti DUE) i dwie bardzo dobre lodziarnie (Jednorożec i The Italian Way).

INFORMACJE DODATKOWE:
Mieszkanie własnościowe na gruntach uregulowanych – przy zakupie można posiłkować się kredytem hipotecznym.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre