Sprzedaż
324438
ul. Odkryta
Warszawa Białołęka Tarchomin
(gm. Białołęka)
398 000 zł

Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m położone w pięknej części Białołęki jaką jest Tarchomin ul. Odkryta 55. Mieszkanie składa się:
– widnej oddzielnej kuchni,
– salonu z wyjściem na balkon,
– dwóch sypialni,
– przedpokoju,
– łazienki z WC.
Mieszkanie jest dwustronne(!) bardzo słoneczne, bardzo plastyczne (możliwość prawie dowolnej aranżacji wnętrza np. przerobienia w łatwy sposób na 2 lub 4 pokoje!). Bardzo wyjątkowy rozkład mieszkania.
Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla płatne dodatkowo 18 000zł. Osiedle na który znajduje się przedmiotowa nieruchomość jest strzeżone, dzięki czemu mieszkańcy tym bardziej mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Z osiedla jest wyjście bezpośrednio na Wał Wiślany, przy którym w sezonie letnim kursuje prom. Na osiedlu jest plac zabaw.
W bloku jest podłączonych wielu dostawców internetu i telewizji kablowej (UPC,TP,JMDI…).
W sąsiedztwie nowoczesny kryty basen i centrum sportowe. W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, poczta i przychodnia, bazarek, kościół. Bardzo dobry węzeł komunikacyjny- połączenia autobusowe z Centrum, Wolą, Żoliborzem, Pragą Północ. Atutem mieszkania jest również niski czynsz w wysokości ok 500zł wraz z funduszem remontowym.
Nieruchomość do przejęcia od zaraz!
Stan prawny nie budzący wątpliwości – pełna własność mieszkania i miejsca parkingowego, założone czyste Księgi Wieczyste!
Bardzo dobra cena mieszkania, mili właściciele 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre