Sprzedaż
324433
ul. Andrzeja Sacharowa
Łódź Widzew
(gm. Łódź-Widzew)
349 500 zł

Do sprzedania mieszkanie (z KW) o powierzchni 63,75 m 2 , które znajduje się na 2-m piętrze w wieżowcu z lat siedemdziesiątych wraz z komórką usytuowaną w piwnicy. Wieżowiec położony jest w świetnie skomunikowanym miejscu na Widzewie Wschodzie.

Mieszkanie rozkładowe o wys. 2,54 m2 składa się : z 3 pokoi – pokoju dziennego o pow. 23,5 m2, z którego jest wyjście na 3,55 m2 loggię, widnej kuchni o pow. 8 m2 oraz 2 sypialni 11,50 m2 i 7,56 m2. Wystawa okien jest na stronę Zach (kuchnia, pokój dzienny), a okna obu sypialni wychodzą na stronę Wsch. W dużym przedpokoju (10 m2) w kształcie litery L istnieje możliwość postawienia szafy wnękowej, tuz w pobliżu drzwi podwójnych drzwi wejściowych i kuchni. Łazienka (2,90 m2) oraz osobna toaleta (1,53 m2) rozmieszczone zostały w pobliżu sypialni oraz pokoju dziennego.

W mieszkaniu wymienione zostały okna, a w ub. roku położone zostały panele na podłogach, mieszkanie odmalowano i przygotowano na wynajem. Życie lubi zaskakiwać i nastąpiła zmiana decyzji z wynajmu na sprzedaż.

Jest to mieszkanie duże, widne, rozkładowe z wydzieloną częścią sypialnianą i dzienną. Posiada olbrzymi potencjał, do zamieszkania lub do wynajmu. Dodatkowym plusem jest lokalizacja, w bliskiej okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, rynek Batory, szkoły np. SP 34, LO XXXII z basenem, przedszkola. A jeżeli ktoś dojeżdża do pracy do Warszawy to wystarczy pokonać pieszo 1 km i jest się już na Dworcu Łódź-Widzew, ewentualnie szybki dojazd (7 min) samochodem do A1.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre