Sprzedaż
324417
ul. Górna Droga
Warszawa Ursus
(gm. Ursus)
399 000 zł

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, znajdujące w zespole kameralnych budynków przy ulicy Górna Droga (nr 10).

Mieszkanie znajduje się piątym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, ustawnej i otwartej kuchni, garderoby oraz przestronnej łazienki wyposażonej w dużą wannę. Z większego pokoju można wyjść na balkon o powierzchni ok. 6 m2. Z balkonu widać sąsiednie budynki (duża odległość) oraz duży plac zabaw dla dzieci.

Mieszkanie zostało w tym roku całkowicie odnowione. Wymieniono m. in podłogę w kuchni, podłogę w pokojach oraz w garderobie (panele o podwyższonej ścieralności), drzwi wewnętrzne oraz listwy przypodłogowe. Ściany w całym mieszkaniu zostały pomalowane na biało. Kuchnia na planie kwadratu do własnej aranżacji.

Na terenie osiedla (tuż obok budynku) zładuje się kryty basen do użytku mieszkańców oraz publiczne przedszkole. Do dyspozycji mieszkańców także siłownia na otwartym powietrzu oraz niewielkie boisko do piłki nożnej i koszykówki. W bliskiej okolicy trzy sklepy spożywcze oraz punkty usługowe. Nieopodal (2/3 min. samochodem) znajdują się m.in Lidl, Biedronka oraz Dino.

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego znajdującego się w garażu wielostanowiskowym tuż obok budynku w cenie 15000 pln. W pobliżu wjazdu na osiedle znajdują się miejsca postojowe dostępne dla gości i mieszkańców.

Nieopodal osiedla znajdują się dwie pętle autobusowe zapewniające szybki dojazd do centrum miasta lub do stacji PKP Ursus (linie 191, 207,187, 401, 517).
W bliskiej okolicy znajduje się wjazd na południową obwodnicę Warszawy.

Mieszkanie dostępne od zaraz.
Zapraszam na prezentację.
Klucze w biurze.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre