Sprzedaż
324410
ul. Brukowa
Stanisławów Pierwszy
(gm. Nieporęt)
222 775 zł

Na sprzedaż działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1273 mkw w znakomitej lokalizacji wśród lasów Puszczy Słupeckiej w gminie Nieporęt.
Kształt regularny o szerokości 38 mkw i długości 33,5 mkw.

Działka według MPZP przeznaczona do zabudowy letniskowej, mieszkaniowej oraz jednorodzinnej.
Położona jest w kompleksie działek rekreacyjnych z zabudową letniskową i całoroczną. Dojazd ulicą utwardzoną Brukową. Media w drodze: prąd, woda, kanalizacja planowana.

Cicha, leśna, piękna okolica rezerwatu przyrody, a zarazem blisko do miejskiej infrastruktury, sklepów, szkół, przedszkoli, usług, parku wodnego Fala, Gminnego Ośrodka Kultury, biblioteki, przychodni, restauracji, komunikacji itp.

Gmina Nieporęt jest wspaniałym miejscem do osiedlenia się lub szybkiej odskoczni od wielkomiejskiego zgiełku i smogu.
Do stacji metra Młociny, Marymont, Dworzec Gdański zaledwie około 30 minut jazdy.
Komunikacja miejska i SKM, to niewątpliwe atuty połączenia z Warszawą.

Oferta dla osób ceniących sobie bliski kontakt naturą ,relaks, a także aktywny wypoczynek i to wszystko nie wyjeżdżając daleko od Warszawy.

Bliskość Kanału Żerańskiego i Zalewu Zegrzyńskiego daje wiele możliwości uprawiania sporów wodnych i motorowodnych, plażowania, pływania itp. Raj dla wędkarzy, grzybiarzy, biegaczy, kajakarzy, rowerzystów itd.

Sąsiedztwo stolicy (25 km do centrum) oraz bogatej lokalnej infrastruktury daje możliwość do zamieszkania w na stałe w uroczych okolicznościach przyrody.
Idealne miejsce dla działkowiczów szukających spokoju oraz rodzin z dziećmi chcących wybudować całoroczny dom jednorodzinny.

Zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre