Sprzedaż
324409
ul. Kacza
Warszawa Wola
(gm. Wola)
3 330 000 zł

APARTAMENT PENTHOUSE PREMIUM 370 M KW. KACZA 3 330 000 PLN
DUŻY SALON Z JADALNIĄ, KUCHNIA , 6 SYPIALNI, SALON KĄPIELOWY, 3 ŁAZIENKI Z WC, ODDZIELNE WC, DUŻA GARDEROBA, SALA ZE STANOWISKAMI DO PRACY, WYGŁUSZONE STUDIO NAGRAŃ, 2 -3 MIEJSCA POSTOJOWE.
Prawdziwa gratka dla koneserów przestrzeni, estetów oraz inwestorów, ze względu na układ pomieszczeń (pozwalający na wydzieleniu kilku mieszkań) oraz dwie oddzielne księgi wieczyste.

Duży, jasny apartament na historycznej ulicy, wytyczonej już w 1770r., tuż przy ul. Żytniej na Woli. Bardzo atrakcyjna 3-kondygnacyjna nieruchomość, usytuowana na 10, 11 i 12 p. w inwestycji 2002r.
Wyjątkowa nieruchomość odznacza się niebanalnym wystrojem, a użycie najwyższej klasy materiałów zadowoli najbardziej wymagające osoby. Wizytówką jest piękny hol z unikalnymi schodami, wijącymi się na trzecią kondygnację. Elegancka strefa dzienna (ponad 100 m kw.)
z pięknym widokiem na panoramę Warszawy – salon z jadalnią, dzięki klasycznej formie doskonale komponuje się i widną, w pełni wyposażoną kuchnią w stylu nowojorskim. Prowadzą do niej duże, bardzo efektowne, przeszklone drzwi, wyposażona w sprzęt wysokiej klasy (lodówka, duża płyta, okap, zmywarka).
Na pierwszej kondygnacji znajduje się również oddzielne studio – 2 sypialnie z łazienką i garderobą.
Drugi poziom to dwie wysokie sypialnie oraz oddzielny apartament z sypialnią, pokojem kąpielowym i garderobą.
Trzeci poziom to niezależna przestrzeń z sypialnią, łazienką oraz dwa nietypowe pomieszczenia – sala do pracy dla kilku osób oraz studio nagrań.
Na uwagę zasługują piękne, wysokie, fornirowane drzwi wewnętrzne, dużo okien, piękne podłogi z drewna egzotycznego, eleganckie wyposażenie, dużo pięknych obrazów. Z praktycznego punktu widzenia – dużo powierzchni do przechowywania, dostęp do wszelkich udogodnień: telefon, Internet i TV kablowa, klimatyzacja. Wysokość pomieszczeń – zróżnicowana 2,75 – 3,50m.
Do mieszkania przypisane są 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym (w cenie 40 i 30 tys. pln), z którego wjedziemy windą bezpośrednio na 10 piętro.
Wszystkie media miejskie. Miesięczny czynsz ok. 2 600 pln (w tym fundusz remontowy, wszystkie zaliczki i wszelkie pozostałe koszty). Status prawny – spółdzielcze własnościowe z KW.

Okolica niewątpliwie dla ludzi ceniących spokojną lokalizację ze wszelkimi udogodnieniami w ścisłym centrum Warszawy .

Pod linkiem spacer 3D: https://ma.visionapartments.com/360-tour/warsaw-kacza

Zapraszamy na prezentację i dni pokazowe.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre