Sprzedaż
324399
ul. Leśna
Zasutowo
(gm. Nekla)
650 000 zł

Zasutowo, gmina Nekla – to tutaj chciałam Cię zaprosić na prezentację urokliwej działki. Cisza i spokój to duże zalety tej lokalizacji. Malownicze położenie wśród lasów i sztuczny staw na działce sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe.

Działka o powierzchni 1,3193 ha. Dostępne media, to prąd i woda. W 2017 roku dla działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę 3 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, wolnostojących.

W sąsiedztwie działki występują tereny o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej. Budynki mają wysokość max.4m do gzymsu i max. 9m do kalenicy. Dachy strome, o kalenicach równoległych względem frontu działki. Szerokość elewacji frontowej budynków 11m z tolerancją do 20%.

Zasutowo to niewielka wieś w gminie Nekla, powiecie wrzesińskim. Przez wieś przebiega Szlak Osadnictwa Olęderskiego (szlak rowerowy o długości 42km, łączący miejsca związane z Olendrami – dawnymi mieszkańcami gminy Nekla). A wszystko to w otoczeniu nadleśnictwa Czerniejewo. Są to tereny osadzone w przepięknym krajobrazie polodowcowym, ściśle związane z początkami Państwa Polskiego. To gratka dla historyków i pasjonatów naszej kultury.
Lasy Czerniejewskie stanowią jeden z większych kompleksów leśnych w Wielkopolsce.

Dobrze skomunikowana dla osób poruszających się samochodem. A tylko 1,7km dzieli Cię od stacji kolejowej w Podstolicach, z której w ok.50 minut dojedziesz do centrum Poznania i w ok. 10 min. do Wrześni. Do drogi nr 92 masz tylko 500m, stąd już niedaleko do E30 lub E261.

Już dziś zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Twoje szczegółowe pytania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre