Wynajem
324379
ul. Mordechaja Anielewicza
Warszawa Śródmieście Północne
(gm. Śródmieście)
2 000 zł

Jeśli szukasz nowoczesnego, wygodnego wnętrza na wynajem blisko centrum, ze świetną komunikacją, dobrze trafiłeś.
Na 28 m kw. znajdziesz wszystko, co potrzebne: aneks kuchenny, przestronny pokój oraz łazienkę. W pokoju oprócz rozkładanej kanapy jest też biurko, gdybyś musiał/chciał popracować zdalnie. Kawalerka jest w pełni wyposażona, umeblowana i gotowa do zamieszkania. Gdyby brakowało ci miejsca na rzeczy, jest jeszcze piwnica do dyspozycji. Całość utrzymano w jasnej, przyjaznej tonacji, którą dodatkowo rozświetla duże okno.
Zamieszkasz na trzecim piętrze, więc będziesz mógł cieszyć się zielenią rosnących na podwórzu drzew, bez obaw, że zabiorą ci światło. A skoro o oknach mowa – są szczelne i ciche, więc zgiełk miasta nie będzie ci przeszkadzał w odpoczynku. Spać możesz spokojnie, bo twojego bezpieczeństwa strzegą domofon i drzwi antywłamaniowe. Sąsiedzi też nie należą do hałaśliwych.
Wnętrze z radością przyjmie singla, parę lub dwie osoby chcące współdzielić kawalerkę.
Lokum w centrum ma swoje niepowtarzalne zalety. Oprócz bliskości przystanków dla 26 linii tramwajowych i autobusowych mamy też metro (M1) oraz stację rowerów Veturilo. Miejsca parkingowe, choć płatne, też się znajdą. Dla miłośników sportu 4 fitness kluby i jedna siłownia pod chmurką. Dla towarzyskich – ponad 20 restauracji, kawiarni i barów. Dla tych, co żywią się sami – ponad 15 sklepów. Jeśli boicie się o zdrowie – 4 apteki (jedna całodobowa) w promieniu 600 m i 15 placówek służby zdrowia. No i Ogród Krasińskich, żeby uciec od miasta.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre