Sprzedaż
324373
ul. Rajska
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
1 399 000 zł

Marina Mokotów, słoneczne 4 pokoje, 95m

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2019 roku. Zostało zaprojektowane tak, że dzieli się na część dzienną i prywatną.

Zapraszamy do środka. Od razu zauważysz bardzo komfortowy układ mieszkania. Brak sąsiadów na górze sprawia, że mieszkanie jest ciche. Z balkonu połączonego z salonem będziesz podziwiać widok na południe oraz bardzo ładne zachody słońca. Zaskoczy się magiczne przejście do sypialni prowadzące poprzez ukryte drzwi. W części prywatnej komfortowo odpoczniesz, również dzięki ekspozycji okien na północ (w lecie jest chłodno) i popracujesz w spokoju dzięki miejscu przystosowanemu do pracy zdalnej. Mieszkanie jest eleganckie, minimalistyczne i spójne, na jasnych ścianach możesz zawiesić swoje ulubione obrazy.

W części dziennej znajdują się:
łazienka z prysznicem ( wejdziesz do niej przez ukryte drzwi)
sypialnia (obecnie służy jako pokój dziecięcy)
salon połączony z kuchnią i wyjściem na balkon

W części prywatnej znajduje się:
sypialnia master
łazienka z wanną
garderoba obecnie również spełniająca funkcję miejsca do home office (możesz zaadoptować ją na kolejny pokój)

Jeśli uwielbiasz jasne, świetliste mieszkania, jesteś fanem idealnie rozplanowanych przestrzeni, cenisz sobie bezpieczeństwo i wygodę – to mieszkanie jest stworzone dla Ciebie!

Miejsce parkingowe w garażu podziemny w cenie mieszkania.

Zielona inwestycja Marina Mokotów znana jest przede wszystkim z bezpieczeństwa. Osiedle jest monitorowane z ewidencją wszystkich wjeżdżających pojazdów. Jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane zarówno z Centrum jak i z lotniskiem Chopina. W okolicy znajdziesz wiele ścieżek rowerowych, wygodne miejsca do biegania i na spacer, niedaleko Pole Mokotowskie. Samo osiedle jest również niezwykle wygodne do spacerowania. Znajdują się tutaj liczne ogrody, alejki, skwery i fontanny. Sercem osiedla jest jeziorko stanowiące główną atrakcję tej zielonej przestrzeni.

Naszym zdaniem:
Mieszkanie doskonałe dla pary lub rodziny z dziećmi. Jest sprzedawane ze wszystkimi sprzętami a więc nadaje się do wprowadzenia od zaraz. Na tle sąsiedniej inwestycji Marina Mokotów II jest również atrakcyjne cenowo.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre