Sprzedaż
324338
ul. Włodarzewska
Warszawa Ochota
(gm. Ochota)
780 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, usytuowane na parterze w budynku z 2007 r. na chronionym zamkniętym osiedlu blisko Parku Szczęśliwickiego, w drugiej linii zabudowy od ul. Włodarzewskiej.

Do mieszkania przynależy:
– duża komórka lokatorska o powierzchni 5,37 m2 w dodatkowej opłacie 20 tys.zł;
– miejsce parkingowe w garażu podziemnym umiejscowione blisko wejścia do garażu w dodatkowej opłacie 30 tys.zł;

Mieszkanie dostępne od zaraz, posiada taras ok. 12 m2 oraz ogródek ok. 54 m2. Budynek jest położony na przestrzennej działce z dobrze zagospodarowaną zielenią, co zapewnia nam urokliwe widoki z okien mieszkania.

Mieszkanie jest wyposażone w automatyczne rolety zewnętrzne. Możliwość sterowania roletami jednocześnie w całym mieszkaniu, tak i w każdym oddzielnym pokoju.

Mieszkanie jest świetnie rozplanowane – rozłożone na dwie przeciwległe strony świata: wschód i zachód. Taras od zachodu łączy otwartą widną kuchnię z salonem, a ogródek od wschodu łączy dwie ustawne sypialni, każda po ok. 13-14 m2.

OKOLICA:
W najbliższej okolicy Park Szczęśliwicki ( z jeziorkami, górką narciarską, odkrytymi basenami), Rynek Włodarzy, dobra prywatna szkoła podstawowa, kilka przedszkoli, liczne restauracje, dobra komunikacja, przystanek autobusowy przy wejściu na osiedle.

Zapraszam do kontaktu o oglądania mieszkania. 
Jestem do Państwa dyspozycji każdego dnia od 9.00 do 21.00.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre