Sprzedaż
324323
ul. Zygmunta Krasińskiego
Warszawa Żoliborz
(gm. Żoliborz)
456 000 zł

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na Żoliborzu w inwestycji z 1964 roku, o powierzchni 38 metrów kwadratowych. Mieszkanie znajduje się na drugim (z ośmiu) piętrze korytarzowca z wielkiej płyty, położonego przy ul. Krasińskiego. 

Lokal składa się z przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wanną, garderoby oraz salonu z balkonem i wejściem do sypialni. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową, piekarnik, lodówkę, zlew oraz okap. Pokój dzienny wyposażony jest w rozkładany narożnik, stolik oraz szafy. W sypialni i salonie położone zostały panele, łazienka i kuchnia wykończone glazurą. 

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z założoną Księgą Wieczystą.
Czynsz administracyjny w wysokości około 410 złotych z funduszem remontowym. 
W budynku planowany remont klatki schodowej na rok 2022. 

Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy. W najbliższej okolicy znajduje się kilka sklepów spożywczych oraz kawiarni, biblioteka, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracje oraz wiele innych punktów usługowych. Tuż obok bloku położony jest przystanek autobusowy Przasnyska (linie: 121, 321, N41, N91), około 250 metrów do przystanku tramwajowego Sady Żoliborskie (linie: 22, 28, 33, 35) – bezpośredni dojazd do Ronda Daszyńskiego, Ronda ONZ, Stacji metra Świętokrzyska oraz Dworca Wileńskiego.

Mieszkanie dostępne od zaraz. 

Cena: 456 000 złotych

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre