Sprzedaż
324245
ul. Gacki
Kraków Swoszowice
(gm. Kraków-Podgórze)
1 050 000 zł

Pragnę Państwu przedstawić niesamowitą ofertę. Nowy, nieduży dom z piękną dużą działką. Bardzo spokojna i urokliwa okolica. Ofertę kieruję przede wszystkim do tych z Państwa, którzy wydobędą z tego pięknego miejsca potencjał. Cicha okolica i duża działka daje duże możliwości zagospodarowania. Mając tak piękny duży ogród i przestrzeń rekreacyjną jesteśmy w stanie wyczarować cudowne miejsce.
Soboniowice to dawna wieś po prawej stronie Wisły, obecnie w południowej części miasta Krakowa, około 10 km od jego centrum, przy starym trakcie solnym z Wieliczki na Śląsk (dzisiejsze ulice Kuryłowicza, Krzemieniecka i Matematyków Krakowskich), sąsiadująca z Rajskiem i Kosocicami oraz z leżącymi do dziś poza granicą Krakowa Grabówkami i Golkowicami.
DOM
Wykonany z projektu DM-5506 PRZYRZECZE
Całkowita powierzchnia obu pięter to 132,8m2,
Strych jest trzecią kondygnacją domu i istnieje możliwość jego adaptacji. Ocieplony pianką natryskową poliuretanową. Na strych prowadzi wysuwana drabina.
Parter domu to: kuchnia ze spiżarnią, łazienka, salon, hol, przedpokój i spore pomieszczenie, które może służyć na pracownię lub kolejny salon.
Piętro domu to przedpokój, łazienka i 2 sypialnie, jedna z garderobą.
Wybudowany systemem tradycyjnym – beton, strop między kondygnacjami to żelbeton
Dachówka ceramiczna, okna plastikowe.
Parter domu wyłożony ogrzewaniem podłogowym, zamontowany piec gazowy
W łazience zamontowane stelaże pod toaletę i bidet.
Do domu podłączone są media : w/w gaz, prąd i woda. Brak kanalizacji, oraz szamba.
Na chwilę obecną nieruchomość zabezpieczona alarmem
Do nieruchomości dochodzi droga gminna, szutrowa. Plany miasta w najbliższych latach przewidują remont drogi i doprowadzenie kanalizacji.
DZIAŁKA
To tak naprawdę dwie działki z oddzielnymi księgami wieczystymi. Większa o powierzchni 4965m2 to ta, na której stoi dom. Część pod domem czyli 1100m2 posiada status budowlanej. Cała reszta to tereny zieleni nieurządzonej z możliwą funkcją rolniczą. W ten sposób określa tę działkę MPZP. Druga mniejsza działka o powierzchni 1607m2 w całości jest terenem zieleni nieurządzonej. Na jednym ze zdjęć przedstawiam kształty działek i ich położenie.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu ze mną, chętnie pokaże Ci to wyjątkowe miejsce.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre