Sprzedaż
324201
ul. Jaglana
Gdańsk Śródmieście
(gm. Gdańsk)
630 000 zł
Atuty:
Gotowiec inwestycyjny, strefa spa i basen w budynku, doskonała lokalizacja pod kątem wynajmu.

Lokalizacja:
Wyspa Spichrzów
w Gdańsku to jedna z najpopularniejszych dzielnic miasta. Oprócz sąsiedztwa Starego Miasta ogromną zaletą lokalizacji jest doskonała komunikacja z Lotniskiem, Dworcem Głównym i Południową Obwodnicą Gdańska. Zlokalizowany niedaleko przystanek SKM Śródmieście zapewnia komunikację z dzielnicami położonymi wzdłuż głównej osi komunikacyjnej oraz z węzłem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, obiekty kulturalno-rozrywkowe i najważniejsze zabytki miasta. Dużym walorem turystycznym jest dostęp do wody, który umożliwia uprawianie sportów wodnych oraz zwiedzanie Gdańska z poziomu Motławy.

Budynek:
Nowoczesny budynek nawiązujący do historycznej zabudowy Gdańska
. Oddany do użytku w 2017 roku należący do osiedla Nowa Motława. Na terenie oraz w podziemnej hali garażowej dostępne miejsca parkingowe.

Lokal:

Mieszkanie o powierzchni dokładnie 39,90 m2, znajduje się na 1 piętrze budynku, w którym do dyspozycji mieszkańców znajduje się strefa SPA i basen. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Nieruchomość  ta, to idealna inwestycja, wykończona, nie wymagająca żadnego dodatkowego wkładu finansowego. Doskonała na wynajem krótkoterminowy.

 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre