Wynajem
324190
ul. 1 Maja
Żyrardów
(gm. Żyrardów)
3 000 zł

Rozpoczynasz własną działalność? Masz pomysł na biznes? Prowadzisz gabinet? Chcesz przenieść siedzibę firmy w bardziej dostępne miejsce? Świetnie trafiłeś! Oferujemy lokal użytkowy w prestiżowym miejscu w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Placu Jana Pawła II z miejscami postojowymi.

Lokal rozkładowy, o wysokości pomieszczeń 3,0m został generalnie wyremontowany. Wymieniono wszystkie instalacje, położono wewnętrzne tynki, wymieniono okna. Zachowane zostały oryginalne podłogi z desek, drzwi wewnętrzne i ościeżnice. W jednym z pokoi stoi piec kaflowy- obecnie pełni funkcję ozdobną, ponieważ ogrzewanie jest miejskie.

Kamienica z 1898 r wybudowana z czerwonej cegły, spełnia funkcje usługowo-mieszkalne. Na parterze, przez kilkadziesiąt lat swoją siedzibę miała Poczta Polska, obecnie wyremontowany lokal służy jako siedziba kilku firm i kancelarii. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pofabryczne zabudowania zaadaptowane na mieszkania, tzw lofty. Z okien rozciąga się widok na główny plac miasta im. Jana Pawła II. Przy nim znajduje się urząd miejski, dom kultury, pierwsza szkoła i pierwsze przedszkole w Żyrardowie – wszystkie te budynki powstawały pod koniec XIX wieku.

Obok kamienicy przystanek komunikacji miejskiej, do PKP odległość 1,5 km, wokół kawiarnie, restauracje kino oraz liczne punkty handlowo usługowe. Tuż za rogiem piękny park im. Karola Dittricha i siedziba Muzeum Mazowsza Zachodniego, mieszczącego się w zabytkowej willi założyciela i pierwszego właściciela zakładów lniarskich.

Żyrardów to doskonale zlokalizowane miasto. Do autostrady A2 dojazd zajmuje 5 min., do trasy S8 10 min., aby dotrzeć do Warszawy pociągiem, potrzebujemy 30 min.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre