Sprzedaż
324181
Gdańsk Śródmieście
(gm. Gdańsk)
845 000 zł

LOKALIZACJA I BUDYNEK:

Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, której fasady i grube mury pochodzą z XVII wieku. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska gwarantująca bliskość do infrastruktury miejskiej jak również do gdańskiego starego miasta, które uznawane jest za jedno z najpiękniejszych w Europie.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, w której znajduje się nieruchomość bez problemu można się dostać do każdego miejsca w Gdańsku jak i w całym Trójmieście. Blisko lokalizacji znajdują sklepy, apteka, restauracje, kawiarnie oraz punkty handlowo-usługowe. Po wyjściu z mieszkania w zaledwie kilku minut dostać można się na ulicę Długą, zrobić sobie spacer wzdłuż rzeki Motławy czy udać się na zakupy do nowoczesnej Galerii Forum.

Lokalizacja w centrum gwarantuje bezproblemowy dostęp do wszystkich środków transportu publicznego. Umiejscowienie sprawa, że z mieszkania jest doskonały dojazd do dzielnicy biznesowej w Gdańsku Oliwa za pomocą samochodu jak i również za pomocą komunikacji miejskiej.

MIESZKANIE:

Niepowtarzalny, klimatycznie urządzony lokal mieści się na parterze budynku, powierzchnia użytkowa to 52, 82m2 + antresole
W skład nieruchomości wchodzi:
– duży salonu z antresolą
– sypialnia z antresolą
– oddzielna kuchnia
– łazienka z oknem
– garderoba z pralnią
– hol

Wysokość pomieszczeń to aż 3.8m. Nie wątpliwym atutem są potężne,wysokie okna, które zapewniają dobre doświetlenie oraz poczucie przestrzeni.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8.32m2, która znajduje się bezpośrednio pod mieszkaniem. Piwnica posiada okno, dzięki czemu możemy zaadoptować ją jako dodatkowe pomieszczenie mieszkalne, lub usługowe.

Kolejnym atutem jest prywatny parking tylko dla mieszkańców znajdujący się bezpośrednio przy kamienicy.

UWAGA!
Istnieje możliwość zakupu sąsiadującego mieszkania o powierzchni użytkowej 60.20m2 i połączenia obu lokali razem. Dzięki temu uzyskamy lokal o łącznej powierzchni użytkowej 113m2 + antresole. Dużą zaletą jest możliwość przeznaczenia nieruchomości zarówno do celów prywatnych jaki i pod doskonałą inwestycję, lub pod działalność typu kawiarnia, lodziarnia, galeria sztuki, mały hostel. Przed oknami kamienicy jest teren zielony, który można zagospodarować jako ogródek gastronomiczny, lub taras.

 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre