Sprzedaż
324171
ul. U Furty
Gdańsk
(gm. Gdańsk)
963 000 zł

LOKALIZACJA I BUDYNEK:

Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, której fasady i grube mury pochodzą z XVII wieku. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska gwarantująca bliskość do infrastruktury miejskiej jak również do gdańskiego starego miasta, które uznawane jest za jedno z najpiękniejszych w Europie.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, w której znajduje się nieruchomość bez problemu można się dostać do każdego miejsca w Gdańsku jak i w całym Trójmieście. Blisko lokalizacji znajdują sklepy, apteka, restauracje, kawiarnie oraz punkty handlowo-usługowe. Po wyjściu z mieszkania w zaledwie kilku minut dostać można się na ulicę Długą, zrobić sobie spacer wzdłuż rzeki Motławy czy udać się na zakupy do nowoczesnej Galerii Forum.

Lokalizacja w centrum gwarantuje bezproblemowy dostęp do wszystkich środków transportu publicznego. Umiejscowienie sprawa, że z mieszkania jest doskonały dojazd do dzielnicy biznesowej w Gdańsku Oliwa za pomocą samochodu jak i również za pomocą komunikacji miejskiej.

MIESZKANIE:

Niepowtarzalny, klimatycznie urządzony lokal mieści się na parterze budynku, powierzchnia użytkowa to 60,20m2 + antresole
W skład nieruchomości wchodzi:
– duży salonu z antresolą i portalem
– I sypialnia z antresolą
– II sypialnia z antresolą
– oddzielna kuchnia
– łazienka
– garderoba
– holu

Wysokość pomieszczeń to aż 3.8m. Nie wątpliwym atutem są również wysokie okna, które zapewniają dobre doświetlenie oraz poczucie przestrzeni. Kolejną zaletą jest również prywatny parking tylko dla mieszkańców znajdujący się bezpośrednio przy kamienicy.

W salonie znajdziemy dodatkowe wyjście od ul. Tobiasza – zabytkowy portalem ozdobionym figurami Anny i Jakuba – legendarnych gdańskich kochanków z XII wieku.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8m2

UWAGA!
Istnieje możliwość zakupu sąsiadującego mieszkania o powierzchni użytkowej 52.82 m2 i połączenia obu lokali razem. Dzięki temu uzyskamy lokal o łącznej powierzchni użytkowej 113m2 + antresole. Dużą zaletą jest możliwość przeznaczenia nieruchomości zarówno do celów prywatnych jaki i pod doskonałą inwestycję, lub pod działalność typu kawiarnia, lodziarnia, galeria sztuki, mały hostel. Przed oknami kamienicy jest teren zielony, który można zagospodarować jako ogródek gastronomiczny, lub taras.

FINANSE:
Cena: 963 200 PLN

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre