Wynajem
324162
ul. Jana III Sobieskiego
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
3 100 zł

Marzysz o stylowym i cichym mieszkaniu? Chcesz mieszkać blisko centrum?

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament w nowej inwestycji z 2020 roku może być Twój!
Mieszkanie znajduje się przy ul. Jana III Sobieskiego 112 przy historycznym Trakcie Królewskim którym dotrzesz bezpośrednio aż na Stare Miasto.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Apartament o łącznej powierzchni 45 m2 składa się z:
– jasnego, przestronnego salonu,
– w pełni wyposażonej kuchni w aneksie,
– funkcjonalnej sypialni,
– holu z szafą,
– łazienki wyposażonej w wannę z funkcją prysznica,
– przestrzennej loggii z widokiem na zamknięte, zielone patio,
– miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU I MIESZKANIA
Apartamenty Dolny Mokotów to nowoczesna inwestycja oddana w tym roku. Wyróżnia ją elegancka i nowoczesna architektura o najwyższej klasy wykończeniu. Obiekt jest zamknięty, znajduje się w nim recepcja oraz ochrona co gwarantuje bezpieczeństwo. Wewnątrz znajduje się zielony dziedziniec z oczkiem wodnym i fontanną oraz plac zabaw dla dzieci w parkowej scenerii.
Sam apartament jest w pełni wyposażony, dzięki czemu można w nim od razu zamieszkać oraz być pierwszym najemcą!
Podłogi w pomieszczeniach są wyłożone dębową deską a łazienka jest w całości pokryta jasną glazurą. Okna w sypialni oraz w salonie mają południową ekspozycję, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne.
Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystkie niezbędne sprzęty AGD: lodówko-zamrażalka, płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka, okap, mikrofalówka oraz czajnik. W szafkach można znaleźć wszystkie potrzebne przybory kuchenne oraz zastawę.

Dużym atutem jest loggia gdzie możesz spędzać przyjemne wieczory z książką, delektując się swoim ulubionym napojem, a dzięki dodatkowemu miejscu w szafie możesz przechowywać np. deskę do prasowania lub suszarkę.

DODATKOWO mieszkanie zostało wyposażone w urządzenie chłodzące z funkcją nawilżacza oraz aromaterapii!!! Nie musisz obawiać się już upalnego lata, smogu ani wirusów! Dzięki odfiltrowaniu powietrze w Twoim mieszkaniu będzie czyste, świeże oraz bezpieczne!!!

CHARAKTERYSTYKA LOKALIZACJI
Apartament położony jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym – w odległości 80 metrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Dolna 01. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni – w pobliżu liczne parki: Morskie Oko, Park Sielecki, a także Łazienki Królewskie. Okolica pełna restauracji, kawiarni, sklepów i punktów usługowych. Do placu Trzech Krzyży 10 minut samochodem lub 15 minut bezpośrednim autobusem.

INFORMACJE DODATKOWE:

Kwota najmu 3100 zł obejmuje czynsz najmu oraz czynsz administracyjny.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe płatne 250 zł/msc. – nieobowiązkowe.
Do ceny najmu należy doliczyć zaliczki na media 150zł/msc.
Kaucja jednomiesięczna.
Wynajmem na min. 2 lata.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację! Takie oferty szybko znikają z rynku!Marzysz o stylowym i cichym mieszkaniu? Chcesz mieszkać blisko centrum? 
Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament w nowej inwestycji z 2020 roku może być Twój!Mieszkanie znajduje się przy ul. Jana III Sobieskiego 112 przy historycznym Trakcie Królewskim którym dotrzesz bezpośrednio, aż na Stare Miasto.

UKŁAD POMIESZCZEŃApartament o łącznej powierzchni 45 m2 składa się z:- jasnego, przestronnego salonu,- w pełni wyposażonej kuchni w aneksie,- funkcjonalnej sypialni,- holu z szafą,- łazienki wyposażonej w wannę z funkcją prysznica,- przestrzennej loggii z widokiem na zamknięte, zielone patio,- miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU I MIESZKANIAApartamenty Dolny Mokotów to nowoczesna inwestycja oddana w tym roku. Wyróżnia ją elegancka i nowoczesna architektura o najwyższej klasy wykończeniu. Obiekt jest zamknięty, znajduje się w nim recepcja oraz ochrona co gwarantuje bezpieczeństwo. Wewnątrz znajduje się zielony dziedziniec z oczkiem wodnym i fontanną oraz plac zabaw dla dzieci w parkowej scenerii.Sam apartament jest w pełni wyposażony, dzięki czemu można w nim od razu zamieszkać oraz być pierwszym najemcą! Podłogi w pomieszczeniach są wyłożone dębową deską a łazienka jest w całości pokryta jasną glazurą. Okna w sypialni oraz w salonie mają południową ekspozycję, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne. Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystkie niezbędne sprzęty AGD: lodówko-zamrażalka, płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka, okap, mikrofalówka oraz czajnik. W szafkach można znaleźć wszystkie potrzebne przybory kuchenne oraz zastawę. 
Dużym atutem jest loggia gdzie możesz spędzać przyjemne wieczory z książką, delektując się swoim ulubionym napojem, a dzięki dodatkowemu miejscu w szafie możesz przechowywać np. deskę do prasowania lub suszarkę.
DODATKOWO mieszkanie zostało wyposażone w urządzenie chłodzące z funkcją nawilżacza oraz aromaterapii!!! Nie musisz obawiać się już upalnego lata, smogu ani wirusów! Dzięki odfiltrowaniu powietrze w Twoim mieszkaniu będzie czyste, świeże oraz bezpieczne!!!

CHARAKTERYSTYKA LOKALIZACJIApartament położony jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym – w odległości 80 metrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Dolna 01. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni – w pobliżu liczne parki: Morskie Oko, Park Sielecki, a także Łazienki Królewskie. Okolica pełna restauracji, kawiarni, sklepów i punktów usługowych. Do placu Trzech Krzyży 10 minut samochodem lub 15 minut bezpośrednim autobusem.

INFORMACJE DODATKOWE:
Kwota najmu 3100 zł obejmuje czynsz najmu oraz czynsz administracyjny.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe płatne 250 zł/msc. – nieobowiązkowe.Do ceny najmu należy doliczyć zaliczki na media 150zł/msc.Kaucja jednomiesięczna.Wynajmem na min. 2 lata.
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację! Takie oferty szybko znikają z rynku!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre