Sprzedaż
324148
ul. gen. Leopolda Okulickiego
gm. Praga-Południe
(pow. Warszawa)
599 000 zł

Zależy Ci na mieszkaniu w dobrej lokalizacji z dobrą infrastrukturą? Chciałbyś się wprowadzić bez konieczności remontu? Chcesz mieć duży balkon z widokiem na drzewa?

Jeżeli tak to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!

MIESZKANIE

Składa się z dużego przestronnego salonu z pięknym balkonem z widokiem na drzewa, dwóch ustawnych sypialni oraz osobnej dużej kuchni. Dodatkowym atutem jest dużej wielkości łazienka (została połączona z osobną toaletą oraz częścią korytarza), która ma aż 6 metrów kwadratowych. Sporym atutem jest fakt, że mieszkanie jest dwustronne. Salon i główna sypialnia wychodzą na południowy zachód, dzięki czemu jest w nich dużo światła. A kuchnia i druga sypialnia to kierunek północno wschodni. Z obu stron nie ma żadnych bloków pod oknami, co sprawia, że żaden sąsiad nie zagląda do mieszkania.
Ze spraw technicznych – w mieszkaniu jest miedziana instalacja elektryczna, a ogrzewanie lokalu oraz wody jest miejskie. Nieruchomość może być sprzedana z meblami (cena wszystkich wynosi 10 tysięcy złotych). Czynsz ze wszystkimi zaliczkami to 700 złotych.

BUDYNEK

Zbudowany z technologii tzw. „wielkiej płyty” w 1993 roku. Od tamtej pory były wymieniane piony wodno-kanalizacyjne (ok. 10 lat temu). Budynek był ocieplany oraz remontowano elewację. W okolicy znajduje się dużo miejsc do parkowania, stąd nie będziesz musiał się martwić o to, gdzie postawić auto.

OKOLICA

Budynek stoi przy przystanku autobusowym linii: 123, 148, 168, 225 (oraz dwie linie nocne) a kilkadziesiąt metrów dalej jest kolejny linii: 135, 151 oraz 311. W pobliżu znajduje się piękne jeziorko Balaton – idealne na spacery. Gocław jest bardzo przyjemnym osiedlem, gdzie jest już wszystko: Przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne inne punkty usługowe. W niewielkiej odległości (750 metrów) znajduje się Promenada – centrum handlowe z dużą ofertą różnych marek czy równie blisko (ok. 500 metrów) centrum handlowe Gocław.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre