Sprzedaż
324072
ul. Ogórkowa
Warszawa Wawer
(gm. Wawer)
455 000 zł

WAWER OGÓRKOWA OSIEDLE POD DĘBAMI

SPOKOJNE SĄSIEDZTWO DUŻO ZIELENI

BLISKOŚĆ TERENÓW REKREACYJNYCH BRZEGU WISŁY

LOKALIZACJA:

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Wawer przy ulicy Ogórkowej na spokojnym i zadbanym Osiedlu Pod Dębami.

Jasne, przestronne, wysokie, z proporcjonalnymi praktycznymi pomieszczeniami tworzącymi przyjazną mieszkalną przestrzeń.

Usytuowane w czterolokalowym, ładnym i praktycznym budynku, otoczonym zielenią, na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Piękna zielona okolica. Wokół niska zabudowa. Miejsce dla małżeństw z dziećmi i osób szukających ciszy i spokoju. Do każdego lokalu przynależy ok. 100m2 ogrodu.

Osiedle składa się z kilkudziesięciu, kameralnych budynków, jest przestronne, z zachowaną zieloną, dużą, przestrzenią pomiędzy poszczególnymi budynkami. Dookoła pełno zadbanej i efektownej zieleni, stare drzewa i zagospodarowane ogródki z miejscami wypoczynku mieszkańców poszczególnych budynków.


INFORMACJE PODSTAWOWE:

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym o łącznej pow. 25,8 m2, dwóch sypialni o pow. 11,8 m2 i 10,7 m2, przedpokoju o pow. 10,7 m2 i dużej łazienki z oknem oraz oddzielnego WC o pow. 1,6 m2.

Salon jest doświetlony trzema oknami i przylega do niego balkon. Dla zainteresowanych wokół domu ogród do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 2,2 m2, znajdująca się na tej samej kondygnacji i która przylega do mieszkania oraz zewnętrzne miejsce parkingowe. Dodatkowo dla mieszkańców budynku przy drzwiach wejściowych miejsce na rowery, wózki itp.

Nad mieszkaniem znajduje się ok. 20 m2 powierzchni strychu, który jest dostępny i może być zaadaptowany tylko przez właściciela mieszkania, po jego adaptacji można uzyskać dodatkową powierzchnię mieszkalną.

Mieszkanie wymaga remontu.


INFORMACJE DODATKOWE:

Doskonały punkt komunikacyjny. Trasa Mostu Południowego, stanowiąca część Południowej Obwodnicy Warszawy, który połączy Wawer z Ursynowem i Mokotowem w bezpośredniej bliskości. Łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy również przez trasę zmodernizowanego Wału Miedzeszyńskiego. Przystanki autobusowe. Przy osiedlu prywatne przedszkole, do państwowego dobry, bezpośredni dojazd autobusem, szkoła podstawowa i gimnazjum. W sąsiedztwie sklepy i inne obiekty użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre