Sprzedaż
323908
ul. Zygmunta Słomińskiego
Warszawa Śródmieście
(gm. Śródmieście)
1 430 000 zł

Wyjątkowy czteropokojowy apartament na warszawskim Śródmieściu położony na szóstym piętrze siedemnastopiętrowego budynku z 2006 roku przy ul. Słomińskiego 5.

SZCZEGÓŁY:
Mieszkanie o łącznej powierzchni 120,50m2 składa się z następujących pomieszczeń:
– salon (39,60m2) z wyjściem na balkon (7,40m2)
– kuchnia (10,60m2)
– pokój (15m2) z garderobą (2,40m2) i wyjściem na balkon (10,30m2)
– pokój (14,20m2)
– pokój (10,80m2) z wyjściem na balkon
– 2 łazienki (7,60m2, 4,30m2)
– hall (11,60m2, 4,40m2).

Mieszkanie wykończone, umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Jest częścią inwestycji Apartamenty Gdański zrealizowanej przez firmę Dom Development. Budynek ogrodzony, monitorowany, z całodobową recepcją. Mieszkanie trójstronne, rozkładowe. Okna skierowane na południe, zachód oraz północ. Na podłogach parkiet klonowy oraz gres, kuchnia w pełni wyposażona ze sprzętem Siemens oraz systemem szuflad Blum, drzwi Porta z chowanymi zawiasami i magnetycznymi zamkami, za telewizorem drewno Palisander. Wysokość mieszkania to 270cm. W budynku dwie windy, na piętrze znajdują się jedynie trzy mieszkania. Nieruchomością zarządza wspólnota, czynsz wynosi 1500zł przy 6 zamieszkałych osobach. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, każdy w cenie 40.000zł. Mieszkanie jasne, ciche i ciepłe. Na terenie posesji parking dla rowerów monitorowany oraz parking dla samochodów gości. Z większego balkonu niczym niezmącony widok na Żoliborz. Dwa balkony z czego jeden dodatkowo przeszklony.

LOKALIZACJA:
Świetna lokalizacja tuż obok Starego Miasta. W sąsiedztwie dwa centra handlowe: Arkadia oraz Klif, Bulwary Wiślane, szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, teatr, restauracje, basen, kluby sportowe, parki i tereny zielone oraz sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych. W budynku znajdują się dwie piekarnie, sklep Żabka oraz delikatesy. Na wewnętrznym patio plac zabaw dla dzieci i zielone miejsce do rekreacji. Prywatne wyjście tylko dla wspólnoty na teren gdanski business Center.

KOMUNIKACJA:
Doskonała komunikacja z każdą częścią miasta. Nieruchomość znajduje się przy stacji metra Dworzec Gdański, przystanków tramwajowych i autobusowych oraz stacji kolejowej Warszawa Gdańska. Przy budynku znajduje się stacja rowerów miejskich Veturilo.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre