Sprzedaż
323869
ul. Borowej Góry
Warszawa Bemowo
(gm. Bemowo)
470 000 zł

Co oferujemy do zakupu:
Ciche, ciepłe, jasne, wygodne mieszkanie na Bemowie.

Opis Osiedla
Bemowo Jelonki to pierwsze osiedle w Warszawie gdzie postawiono budynki budowane w technologii tzw Wielkiej płyty. Były to jeszcze egzemplarze solidnie budowane. Osiedle takich budynków zlokalizowane jest m.in przy Borowej Góry gdzie znajduje się oferowana nieruchomość. Obecnie budynki przeszły proces rewitalizacji i modernizacji. Są one ocieplone, wyposażone w nowoczesne windy, odnowione klatki schodowe, jak i bezpieczne za sprawą monitoringu. Grunt pod budynkiem jest uregulowany i wniesiona została opłata przekształceniowa.

Opis mieszkania
W jednym z takich budynków znajduje się oferowany do zakupu lokal. jego powierzchnia 51,48 mkw podzielona jest funkcjonalnie na pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnie łazienkę i przedpokój dodatkowo do lokalu przynależy komórka lokatorska o pow 1,11 mkw, która jest ujawniona w księdze wieczystej. Ich łączna powierzchnia wynosi zatem 52,59 mkw.
Pokój dzienny ma powierzchnię ok 16 mkw. Okna jego skierowane są na zieloną przestrzeń międzybudynkową, Do pokoju dziennego przynależy loggia, obecnie zabudowana, której powierzchnia nie jest ujęta w KW, a która jest cennym dodatkiem. Ze ścianą pokoju dziennego połączona jest kuchnia o powierzchni ok 7 mkw. Jest to przestrzeń wygodnie i funkcjonalnie zagospodarowana. Zarówno okna loggi jak i kuchni skierowane są na północny-zachód.
Dwie sypialnie oraz łazienka wyznaczają strefę wypoczynkową. Oba pokoje są ustawne, i ciepłe. Okna ich skierowane są na północny-wschód. Łazienka jest kameralna, ale wygodnie zaaranżowana. Obie strefy łączy przedpokój na którego planie zainstalowano swego czasu szafę wnękową.

Opis lokalizacji
Ta część miasta, zarówno w sferze infrastrukturalnej, jak i komunikacyjnej jest niezwykle przyjazna dla jej mieszkańców. W najbliższej domu lokalizacji znajdziesz zarówno osiedlowe sklepiki, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, jak i przystanki autobusowo-tramwajowe. Nieco dalej zakupy zrobisz w Hali Wola, Lidlu, czy Biedronce a Centrum miasta będziecie mogli dojechać już w niedalekiej przyszłości metrem. Jeśli zapragniesz zrelaksować się aktywnie na świeżym powietrzu to ta lokalizacja ma do zaoferowania liczne tereny zielone, ciche spacerowe uliczki jak i dużą zielona przestrzeń w postaci Parku Górczewska.

Co kupujesz wraz nieruchomością
Kupujesz, ciszę, wygodę i komfort.

Zapraszamy na prezentację i do zakupu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre