Sprzedaż
323824
ul. Antoniego Abrahama
Gdynia Śródmieście
(gm. Gdynia)
841 000 zł

Apartament dla osób ceniących luksus i wygodę. Idealny dla singla lub pary. 

Nowocześnie i minimalistycznie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z korytarza, łazienki z prysznicem, jadalni z aneksem kuchennym, pokoju dziennego i sypialni. 
Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykonane z najlepszych materiałów przez prestiżową firmę zajmującą się wykańczaniem i aranżacją  mieszkań na najwyższym poziomie. 
Wygodnym rozwiązaniem jest umieszczenie dodatkowej komórki lokatorskiej nie  w piwnicy jak przeważnie się praktykuje ale na tym samym piętrze co mieszkanie. więc rower, wózek czy inne przechowywane przedmioty mamy pod ręką.
Do mieszkania przynależy szerokie miejsce parkingowe w hali garażowej.

Kamienica Abrahama w centrum Gdyni to absolutnie wyjątkowy Apartamentowiec na mapie gdyńskich nieruchomości.
Dzięki rozbudowanej infrastrukturze budynku oraz podwyższonym standardzie jego wykonania, mieszkańcy Kamienicy Rybackiej cieszą się przestrzenią i komfortem. Stylowa kamienica gwarantuje warunki mieszkaniowe na najwyższym poziomie.

Doskonała lokalizacja w centrum Gdyni, 500 metrów od morza. Łatwa komunikacja z każdym miejscem w Trójmieście dzięki bliskości przystanków autobusowych i trolejbusowych oraz kolei skm. 
Gdynia to miasto przyszłości. Rosnąca w błyskawicznym tempie popularność tego miasta wśród inwestorów i turystów czyni Gdynię jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w kraju. Gdynia to centrum biznesu, kultury i rozrywki. W tym pulsującym sercu miasta usytuowana jest Kamienica Rybacka przy ul. Abrahama 13.

Kamienica Abrahama to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia, takie jak podziemna hala garażowa, cichobieżne windy, zabezpieczona strefa podwórza, videodomofony czy monitoring.

Współczesna architektura Kamienicy Rybackiej, ze szklaną fasadą oraz z dużymi przeszklonymi strefami o industrialnym charakterze, pozwala zachować niezwykle cenne poczucie przestrzeni i komfortu w centrum miasta.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre