Sprzedaż
323804
ul. Plonowa
Nowa Wola
(gm. Lesznowola)
799 000 zł

Zapraszam na wirtualny spacer: https://evryplace.com/p/wdydav

Osiedle, na którym znajduje dom, zostało oddane mieszkańcom niespełna 6 lata temu i kwitnie życiem towarzyskim. Sąsiedzi to głównie rodziny z dziećmi w różnym wieku. Na uwagę zasługuje też wyjątkowy, ogrodzony park z jeziorem, altaną i miejscem na rodzinne pikniki na plaży.

Ogólne zalety:
– świetnie zaprojektowana przestrzeń dla rodziny z dziećmi
– doskonały stan domu
– wszystkie media miejskie
– super sąsiedztwo
– plac zabaw i park z jeziorem
– blisko komunikacji miejskiej, SKM i południowej obwodnicy Warszawy.

Dom ma powierzchnię całkowitą 140,4 m z czego 110,4 m stanowi część mieszkalną. 30m to garaż dwustanowiskowy i mała kotłownia. Wybudowano go w technologii tradycyjnej, z materiałów bardzo dobrej jakości.

Został zaprojektowany przez architektów współpracujących z chwalonym deweloperem Dynamic Development. Można powiedzieć, iż projektanci doskonale wiedzieli, czego pragną teraz Klienci: przestrzeni, mnóstwa naturalnego światła, ustawnych pokoi, dużo miejsca na szafy, a nade wszystko poczucia bezpieczeństwa i spokoju wśród przyrody.

Na parterze jest salon z otwartą kuchnią, łazienka z kabiną i gabinet, który można wykorzystać na dodatkową sypialnię lub pokój dla gościa. Z salonu jest wyjście do ogródka o powierzchni 79 m.
Na piętrze są 3 sypialnie, łazienka z wydzielonym miejscem na pralnię i centralny odkurzacz. Z górnego poziomu jest wyjście na taras o powierzchni ok. 110 m, z którego rozpościera się widok na okoliczne pola i łąki oraz Centrum Warszawy.

Polecam i zapraszam do obejrzenia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre